propprap
04.05.2023 14:58
Биология
Есть ответ 👍

Признаки : среда обитания, покровы тела , органы передвижения, органы чувств, выделительная система, нервная система, дыхательная система, кровяносная система, половая система (плоские черви, круглые черви, кольчатые черви)

137
234
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

elnx
4,4(24 оценок)

Плоские и круглые в тонкой кишке человека кольчатые - в почве у плоский червей н.с. лестничного типа, у круглых представлена окологл.нервным кольцом выделит сист: у плоских - система канальцев , у круглых - одноклет.железы кровеносная система есть только у кольчатых и она замкнутая
mrpixkaGogar
4,4(7 оценок)

Людина — частина природи, має біологічні властивості і підвладна біологічним закономірностям. у той же час вона — істота соціальна, є носієм суспільних характеристик і поза суспільством як людина не існує. звідси й виникає проблема співвідношення біологічного й соціального в людині. з точки зору сучасної науки і наукової філософії сутність людини (тобто те, що визначає її специфіку, відмінність від інших живих істот) соціальна, але необхідно визнати наявність, значення і відносну самостійність її біологічної природи. вчені вважають, що біологічне в людині «зняте» соціальним. це означає, що воно — це біологічне начало перетворене, значною мірою підпорядковане соціальному, але не усунуте, зберігається, утворює із соціальним діалектичну єдність. генетично зумовлені, по спадковості анатомофізіологічні характеристики, в тому числі структура нервової системи, мозку, органів чуття. в новонародженої дитини вони від початку є людськими. природжена можливість, здатність оволодіти мовою, мисленням, стати особистістю, реалізується лише влюдському, соціальному і, у світі культури. біологічно зумовлений ряд параметрів людського життя, наприклад, вікові етапи, тривалість життя. але і тут вплив соціальних умов досить виразний. природжені певні особливості нервово-психічних реакцій, темперамент, тип вищої нервової діяльності; можливо, й деякі обдарування, наприклад, музичні, і, - але знов-таки їх прояв, розвиток або, навпаки, гальмування залежать від соціальних умов, від навчання й виховання. є припущення, що до деяких видів асоціальної (анти-суспільної, злочинної) поведінки «» генетичні фактори, проте й тут, якщо людина психічно нормальна, не божевільна, вирішальне значення має вплив середовища, умови життя, виховання, моральна самосвідомість. якими б не були природжені особливості нервової системи, людина, яка не страждає психічним захворюванням, здатна контролювати свою поведінку і несе за неї відповідальність. потреби й прагнення, які називаються вищими, — пізнавальні, моральні, естетичні, потреба в спілкуванні і т.п. — най-біологічні, соціальні за своїм походженням і змістом. суспільно зумовлені відповідні цілі й мотиви поведінки, напрям думок, моральні принципи, світогляд, громадянські, політичні позиції і т.д.

Популярно: Биология