Есть ответ 👍

Яку синтаксичну функцію виконує інфінітив у кожному з речень? 1)поезія не може жити на смітнику. 2)вийшла я на княжу гору глянути на красень львів. 3) горіти-бо - то вічний твій приділ. 4)почав жевріти схід сонця

152
494
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1)поезія-підмет 2)красень-прикметник 3)приділ-додаток 4)схід-прикметник

зараз багато говорять про жорстокість оточуючих, але чи самі ми не робимо помилку, судячи таких людей ? я вважаю, що поганими людьми не народжуються, ними стають. 

постійно стикаючись з егоїзмом , бездушністю дорослих , діти навчаються робити так само. чи не одна з найстрашніших і найжорстокіших приказок народу : "моя хата з краю, я нічого не знаю". тобто, побачивши , як ображають, грабують , вбивають, треба зробити вигляд, що нічого не побачив ? а це з прислів"я з"явилося не зараз, не в сучасному світі. 

  роки страху за своє життя , коли пан чи нквс можуть зробити що завгодно , зробили своє жахливу справу. зараз злочинність нікого не дивує. то чи можна судити жорстоких, які наче равлики позалазили в свої хатки, позакривали свої душі від невпевненності та жаху. 

я впевненний, що жорстокі люди - налякані люди, які бояться , що   м"яке серце легше поранити. саме тому вони його захищають від чужого болю.

мені шкода їх. але якщо ми будемо лише захищатися, то коли ж жити в радість. 

люди спробуйте бути трохи добрішими, і тоді світ стане кращим, а значить й вам не буде більше потреби ховатися в хатках жорстокості.

 

 

 

 

 

 

 

 

Популярно: Українська мова