Есть ответ 👍

Міні твір на тему: "ім'я доля людини"

116
163
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Твір на тему “доля людини”13.11.2016

доля… таке таємниче, містичне слово. напевно, немає людини  на всій нашій землі, який був, не замислювався над сенсом цього слова. суспільство в розумінні цього слова розділилося на дві половини: одні вважають, що кожен сам господар своєї долі, інші — доля людини в руках вищих сил.

доля в наших руках

не важливо, якими ми народилися, важливо те, ким стане в майбутньому. наші вчинки будуть відображатись в майбутньому. приклавши зусилля можна стати тим, ким захочеш. головне-не сумніватися в своїх силах і чинити з людьми так, як хотіли б, щоб ставилися до вас.

кожен сам коваль свого щастя

іноді добрим людям життя підкидає різні біди і випробування. і тут у кожного є вибір: або подолати їх і стати сильніше, або здатися на милість долі.

всьому воля божа

глибоко віруючі люди свято вірять у те, що кожному з нас уготована своя роль у цьому житті. щоб не сталося, все це було визначено нам згори. у такому розумінні долі, у людини немає вибору, так як будь-які наші вчинки були предречены нам господом.

у різних релігіях господа називають різними іменами, але залишається спільним те, що наші долі в руках цього святого.

будь-які проблеми або втрати віруючі називають випробуваннями, послані господом. так господь перевіряє силу віри людини і направляє його долі.

кожен з нас має право самостійно обирати, яку теорії дотримуватися. головне залишатися гарною людиною і тоді ваша доля буде щасливою.


якби хтось прихованою камерою зняв фільм про один день нашого класу.а потім цей фільм розмістив би в інтернеті, цікаво, змогли б користувачі інтернету визначити, чи сучасні наші дівчата та хлопці, чи вони з xx століття? ось я й подумав: що означає «бути сучасним»? за якими такими прикметами можна визначити, представниками якого часу є мої однокласники і я?

по-перше, почнемо із зовнішнього вигляду хлопців. у руслана бесєдіна, який сидить поряд зі мною за партою, довге волосся. але такі зачіски мої однолітки носили й раніше, цим нікого не здивуєш. що ж до одягу - нічого особливого не має: джинси, светрик, кросівки.

по-друге, звернемо увагу на деталі. головне - майже у кожного - мобільний телефон. кого зараз здивуєш позивними мобільного на уроці? учителі, звісно,  забороняють користуватися телефоном під час уроку, і учні відключають телефони, та все ж коли-не-коли хтось і порушить заборону.

по-третє, на перерві хтось слухає плейєр, хтось списує завдання на урок, яке має бути - не встиг вдома або не зміг зробити; хтось іде до їдальні. тут, мабуть тільки плейєр є ознакою нашого часу. я, звісно, міг би сказати ще про комп’ютер. наша школа підключена до інтернету і може пишатися двома комп’ютерними класами. але я вважаю, що це тільки зовнішні деталі, які вказують на час знятих подій.

  що ж означає «бути сучасним»? я вважаю, річ не в мобільному телефоні, і не в комп’ютері, а в тому, що, маючи все це, ми не втратили здатності співпереживати іншим людям, плакати над оповіданням і. с. тургенєва «муму», бути чесними, вміти дружити, не зраджувати товаришів, домагатися поставленої мети своєю сумлінною працею.

такі якості були притаманні людям, які жили і в xx, і в xix столітті. а хіба створені   старшим поколінням шедеври архітектури, музики, живопису, літератури не сучасні? сучасний талант. і завжди будуть сучасними доброта і порядність.

отже, дивлячись на екран комп’ютера, треба доходити висновків про героїв і сюжету  не  за зовнішніми ознаками і навіть словами,  а  за їхніми вчинками.

Популярно: Українська мова