Есть ответ 👍

Цитатна характкристика героїв твору хіба ревуть воли як ясла повні!

246
251
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1.на самому краї села, од вигону, стояла невеличка хатка, вікнами на широкий шлях. з-за хатки виглядали невеличкі хлівці, повіточки; трохи далі  — тік; за током  — огород; а все кругом обнесено низенькою ліскою. зразу видно було, що то плець не дуже заможного хазяїна. не достатки, а тяжка праця кидалась в вічі. хата хоч старенька, та чепурна, біла,  — видно, біля неї ходили хазяйські руки; двір виметений, чистий; огорожа ціла, хоч і низенька, а ворота дощані-хрещаті.  2.а й дитина ж то вийшла  — на славу! повновиде, чорняве, головате, тільки якесь невеселе, вовчкувате, тихе. другі діти жваві,  — як дзиґа крутиться, на місці не скажеш йому: дай те! дай друге!   — як стріла чіпка, як його звали,  — не такий, ні! оце, було, мотря чи оришка скаже: «подай, чіпко, води! », або  — ножа, або  — » то він і почне: «а де ж воно лежить, чи стоїть? » отак розпитає, повагом устане, повагом піде, підніме й повагом  

повість «кайдашева сім’я,   зацікавила мене ще з перших сторінок. мені те, що автор не хватав зірок з неба, а змалював реальну сім’ю, котру можна зустріти у любий час. нажаль, проблема егоїзму та жадібності стає для нас гострішою з кожним роком. саме на фоні ціх проблем і розвивався сюжет повісті.

я вважаю, що кожен читець нашого покоління буде зацікавлений повістю «кайдашева сім’я». тому   що у ній зустрічаються вічно актуальні проблеми. а саме: виховання дітей – нажаль, деякі батьки виховують своїх чад без особливого ентузіазму та настає час, коли дорослі дітки відплачують їм за усі свої дитячі травми. також, взаємовідносини між батьками та дітьми – я бачила багато прикладів, коли діти кидали своїх батьків, не їм та й не поважали. я можу назвати ще багато проблем, котрі роблять повість актуальною, але не тільки вони підтримують зацікавленість нових поколінь вже багато років.

повість дає нам шанс навчатися на чужих помилках. адже, тільки подивившись на конфлікти, котрі замальовуються у повісті, ми можемо зберегти себе від подібної участі. людина, читаюча повість «кайдашева сім ’я» зможе зрозуміти, що із-за маленької сварки рушиться уся міцна родина. також, завдяки автору, котрий вміло описує характер головних героїв, ми можемо стати на їхнє місце та подивитися на себе та на свої помилки.

саме все це робить повість «кадашева сім’я» актуальною та цікавою читачу різного віку. я вважаю, що ця повість, котру сотворив надзвичайний митець і. нечуй-левицький буде актуальною ще багато століть саме із-за свого цікавого та реалістичного сюжету.

Популярно: Українська література