Есть ответ 👍

Будь ласка іть скласти коломийку про школу! мені потрібна вона на завтра! благаю іть

261
329
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Тавьте вушка на маківці, слухайте уважно. веселі коломийки заспіваємо вам обов'язково! кожен день як в бій іде мій приятель коля. а навчання не йде, причина - оля! микола приклад вирішував, а сергій йому заважав. ось, хлопці, вам приклад, як можна вирішувати приклад! ми запитали у гната: - ти знайомий, гнат, з гранатою? він відповів: - будьте спок! п'ю я сік гранатовий! отримала я сьогодні на контрольній двійку. ах, учитель дорогий, постав хоча б трійку! не можу я вивчити таблицю множення. з цією лише одні муки. мій щоденник, як вірний друг, для мене старався. я не вивчив урок, вдома він залишився. кажуть, я бойова, ну який же це маячня! на уроці я німа, бойовитість мені на шкоду. не стій біля дошки, не махай руками. все одно отримаєш двійку. що ж ти скажеш мамі? нам вчитися кожен день набридло дуже. зробили б наше життя трішки прості! в нашій школі все-артисти, люблять співати і танцювати. ну, звичайно, на уроках відповідаємо ми на "п'ять". педагоги стогнуть, плачуть, їм зарплату не . заходжу я якось в школу, вони зошити жують. у нашій школі всі рівні, всі дівчата, хлопці. якщо отримаєш двійку в класі, під ремінь знімай штани. все на музику співають, дімочка соромиться, але зате на перерві рот не закривається. продзвенів зараз дзвінок- це скінчився урок. ми біжимо швидше грати, для уроків сил набрати. всі ми любимо погуляти, любимо веселитися, тільки от на фізкультуру нам не знарядитися. на уроці я сиджу, на вчителя дивлюся. мені подобається вчитель, коли він не лається. гримотить кабінет, сходи хитається. це тихий п'ятий «б» в гардероб спускається. ми поспішали з їдальні, запізнилися на урок. кабінет поки шукали і закінчився урок. ваня вчить теореми, дуже він старається. ось вже як два тижні тато не лається. у мене в зошиті двійка дуже симпатична. буде мені шмагання за неї пристойна. за контрольну петруша знову отримав двійку. злякався і забрехався: «вдома я забув щоденник! » на уроці прилетів до нас нло. мені в зошит подивилися- їх як вітром понесло! ми трохи погомоніли - у школі шибки задзвеніли. ми сказали: »тиша»- у школі тріснула стіна. в школу вранці я йду, чекають мене вчителі. будуть мучити на уроках - буду мучити їх і я. катя довго збиралася, багато всякого взяла. а як виявилося після - без портфеля в клас прийшла. важка - всім відома вона. будемо думати і гадати, як завдання нам вирішувати. наша школа краще всіх, і в їдальні годують всіх, і спортзал у нас тут є, і хлопців у нас не злічити. у кабінеті клас вчора наш розбив віконце, ми вчителю сказали: «пролітала мошка». ми з подругою гуляли, про все забули. коли двійки виставляли, тільки роти відкрили. ну ось і все, кінчай куплет,- вирішили ми тонким натяком. навчання - світло, навчання - світло! а неуцтво - потемки.

1. Майбутній силач прийшов на світ 1899 року в родині Федора Фірцака в селі Білки на Іршавщині. У батьків було десятеро дітей. Його дід Іван Вільхович у лісі вбив ведмедя поліном, за що в селі його прозвали Силою.

2. Підлітком Іван пошкодував корову і, впрягшись до плуга, сам зорав поле. Коли телиця пошкодила ногу, хлопець приніс її додому на плечах.

3. Через бійку з односельцем Клином, під час якої Іван Фірцак виламав дубовий хрест, яким лупцював нападника, його посадили до в’язниці, звідки він утік, вирвавши ґрати. Тоді його хотіли покарати нагаями в сільському уряді, але Іван не дався.

4. Чеський чиновник Вацлав Прохазка (Закарпаття тоді входило до складу Чехословаччини), що служив нотарем у Білках, побачивши неабияку силу хлопця, спрямував його з листом-проханням до свого брата, власника заводу в Празі, який потребував дужих робітників. Так Іван у сіряку та крисані з веретяною торбиною поїхав до столиці, хоча перед тим думав помандрувати на заробітки в Бельгію, де трудився його дядько.

Популярно: Українська література