Есть ответ 👍

Переведите на (без переводчика) слева от входа стоит шкаф, где лежат учебники и тетрадки. чуть дальше стол и лестница на другой этаж. еще дальше стоит дверь на . справа от входа располагается телевизор и еще один шкаф. в дальнем углу моей комнаты удобная кровать.моя комната мне нравится.

147
467
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


links vom eingang befindet sich ein schrank, wo lehrbücher und hefte liegen.  

weiter   gibt es einen tisch und eine treppe in den zweiten stock. noch weiter ist balkontür.   rechts vom eingang gibt es einen fernseher und noch einen schrank. in der weiten ecke meines zimmers ist ein bequemes bett.   ich mag mein zimmer.


ответ:

філософія відродження розвивалася на основі ідеології гуманізму, яка відображала нові різнобічні запити людської особистості. у гуманізмі епохи відродження розрізняють такі етапи розвитку:

а) ранній (етико-філологічний, громадянський) гуманізм, що виник в італії наприкінці xiv — в середині xv ст. у зв'язку з вивченням і викладанням риторики, граматики, поезії, історії, моральної філософії на основі класичної античної освіти;

б) пізній гуманізм, що постав в останній третині xv ст. унаслідок зміщення гуманістичних інтересів у теологію, натурфілософію, природознавство.

через специфічні соціально-економічні умови в україні впродовж xvi ст. поширювалися й розвивалися переважно ідеї раннього гуманізму. із другої половини xvi ст. у зв'язку з посиленням національного, соціального і релігійного гніту з боку польської шляхти і католицької церкви українські мислителі, полемісти все частіше почали звертатися до проблем, які хвилювали представників пізнього відродження, реформаторів. якісно новий рівень розроблення цих проблем почався з організації науково-культурного центру в острозі, києво-печерській лаврі, а особливо з відкриттям києво-могилянської академії.

розвиток ренесансного гуманізму в україні також відбувався поетапно:

1) до середини xvi ст. за основними типологічними ознаками він подібний до раннього італійського. його представників цікавили суспільно-політична проблематика, питання етики й естетики;

2) друга половина xvi — початок xvii ст. відбувалося інтенсивне розроблення ранньогуманістичних ідей, поєднаних з реформаційними та ідеями візантійського відродження, активно формувалася історична самосвідомість українського народу, розвивався ідеал гуманістичного патріотизму;

3) друга третина xvii — початок xviii ст. гуманістичні ідеї все більше відокремлювалися від реформаційних, навіть офіційно відкидали їх.

поширення ідей гуманізму в україні в першій половині xvi ст. було спричинене соціально-економічним прогресом, що розпочався на українських землях наприкінці xv ст. і був зумовлений переходом феодалізму у фазу розвитку простого товарного виробництва. піднесенню культури й освіти в україні сприяв розвиток міст, їх економічної незалежності у зв'язку із запровадженням магдебурзького права.

объяснение:

Популярно: Немецкий язык