Есть ответ 👍

Паспорт писни ой під вишнею, під черешнею стояв старий з молодою, як із ягодою. стояв старий з молодою, як із ягодою. і просилася, i молилася: "пусти мене, старий діду, на вулицю погулять! пусти мене, старий діду, на вулицю погулять! " ой і сам не піду, i тебе не пущу, бо ти мене, старого, покинути хочеш. бо ти мене, старого, покинути хочеш. куплю тобі хатку, iще сіножатку, і ставок, і млинок, i вишневенький садок! і ставок, і млинок, i вишневенький садок! ой, не хочу хатки, ані сіножатки, ні ставка, ні млинка, ні вишневого садка! ні ставка, ні млинка, ні вишневого садка! ой, ти, старий дідуган, iзогнувся, як дуга, а я, молоденька, гуляти раденька! а я, молоденька, гуляти раденька! ти в запічку - ка-хи, ка-хи, я з молодим - хi-хi, хi-хi, ой, ти все спиш, а я плачу, тiльки лiта маpно тpачу. ой, ти все спиш, а я плачу, тiльки лiта маpно тpачу. ой, під вишнею, під черешнею стояв старий з молодою, як із ягодою. стояв старий з молодою, як із ягодою.

203
388
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Тема: молода дівчина і її старий чоловік. ідея: молода жінка повинна мати молодого чоловіка жанр: жартівлива, сатирична пісня художні засоби: порівняння:   стояв старий з молодою, як із ягодою;   старий дідуга,  ізогнувся, як дуга. протиставлення: ой ти, старий дідуга,  ізогнувся, як дуга,  а я молоденька,  гуляти раденька! метафора:     ізгиньте, пропадіте,  всі старії кості,  не сушіте, не крушіте  мої молодості! звертання:   пусти мене, старий діду,  на вулицю погулять! антитеза: старий з молодою; ти все спиш, а я плачу. звуконаслідування: кахи-кахи; хи-хи.

Український фольклор налічує досить багато дум. усі вони по-своєму особливі і дуже цікаві. але серед них є одна, яка мені подобається найбільше. головними героями дум в основному виступають мужні, сміливі чоловіки, оборонці рідної землі, жінки зустрічаються дуже рідко. мене найбільше приваблює образ марусі богуславки з однойменної думи. ми бачимо перед собою молоду дівчину, полонену турецьким паном. у подібній ситуації багато б жінок не витримали, але не вона. маруся вижила, пристосувавшись до свого становища. можна сказати, що вона зрадила своїй країні, ставши дружиною турецького пана. але це не так. у житті їй випала складна доля, і смілива дівчина вирішила прийняти її такою, як вона є. якби вона так не зробила, то, може, і не змогла б урятувати невільників. прийнявши життя в полоні, вона розуміє, що назад немає дороги, що в україну вона більше не повернеться

Популярно: Українська література