Есть ответ 👍

Проаналізуйте особливості будови скелета людині зумовлені прямоходінням та трудової діяльності

257
335
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Скелет людини подібний за будовою до скелета ссавців. однак у ході еволюції в його будові з'явилися специфічні особливості, пов'язані з прямоходінням, використанням верхніх кінцівок—рук, як знарядь праці, а також з прогресивним розвитком головного мозку. тіло людини займає вертикальне положення і спирається тільки на нижні кінцівки. хребет має 4 вигини: два вперед — шийний і поперековий, і два назад — грудний і крижовий. завдяки цим вигинам хребет набув s-подібної форми, що забезпечило його пружність при ходьбі та пом'якшило поштовхи тіла. тіла хребців збільшились за розмірами та масою, починаючи від шийного і закінчуючи крижовим відділом. це пов'язано зі збільшенням навантаження на нижні відділи хребта. вертикальне положення тіла, при якому внутрішні органи тиснуть своєю вагою в напрямку, протилежному грудині, до розвитку плоскої та широкої грудної клітки. одна з найхарактерніших рис скелета людини — будова руки, що стала органом праці. прогресивного розвитку зазнав перший великий палець, протиставлений іншим, а також диференціювання рухів пальців. за кисті руки людина виконує різні дії — від найточніших маніпуляцій до сильних захватів.пояс нижніх кінцівок людини широкий, чашоподібний. він є опорою для внутрішніх органів черевної порожнини. кістки нижніх кінцівок більш масивні, довші й міцніші від кісток рук. стопа та пальці ноги під час ходьби та бігу витримують вагу, пересувають тіло та зберігають рівновагу при зміні його положення. пружні подушечки стопи та її склепіння пом'якшують поштовхи тіла під час ходіння, бігу, стрибків. 
Diana120000
4,4(61 оценок)

Я могу дать ссылку https://www.yaklass.ru/materiali?mode=lsntheme&themeid=118

Объяснение:

Или объяснить- Пустынные:

В отличие от других мест, пригодных для обитания растительности, пустыня обладает сухим и жарким климатом. Далеко не все виды растений ужиться в таких условиях.

Могут выживать только те, кто имеет определенные и при такие как:

1.Колючки. Благодаря им можно закрепиться на песке и сделать запасы влаги.

2.Мощные длинные корни. Которые позволяют черпать воду из подземных источников.

3.Мясистые листья. Они надолго задерживать влагу.

Деревья и кустарники, которые растут в пустыне, небольшие в высоту. Их ствол или очень прямой, или, наоборот, сильно изогнут, прилегает к пескам. Чтобы лучше удерживать влагу, растения далеко расположены друг от друга.

А теперь Тропические :

Растительность тропических лесов очень разнообразна, зависит главным образом от количества осадков и их распределения по временам года. В случае обильных (более 2000 мм) и их более или менее равномерного распределения развиваются влажнотропические вечнозелёные леса. По мере удаления от экватора появляются леса, в которых увлажнение зависит от времени года: дождливый период сменяется сухим. Это — зимнезелёные переменно-влажные тропические леса с опадающими на время засухи листьями. Далее эти леса сменяются саванновыми лесами. При этом в Африке и Южной Америке муссонные и экваториальные леса сменяются саванновыми лесами с запада на восток. При ещё более засушливом климате древостои разрежаются, саванновые леса сменяются ксерофильными колючими лесами и зарослями кустарников.

Вот надеюсь Сделай лучший ответ)))

)

Популярно: Биология