Есть ответ 👍

Цветки гороха яблони, когда находились в фазе бутона, были накрыты марлей. после цветения у гороха образовались плоды, а у яблони- нет. почему? 8 ))

243
299
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

georgyudin2005
4,5(20 оценок)

Горох самоопыляемое растение. а для яблони характерно перекрёстное опыление, то есть ей необходимы или насекомые, в частности, пчёлы, или ветер.   
Tim4ik0205
4,8(50 оценок)

Хламідомонада   (chlamydomonas )  —  рід   мікроскопічних одноклітинних  зелених водоростей   грушоподібної або овальної форми, нараховує понад 500 видів. поверхня клітини вкрита прозорою оболонкою, що містить  гідроксипролін , та яка зазвичай щільно прилягає до  протопласту . на передньому кінці тіла оболонка утворює невелике випинання  — папіла(носик), від якого відходять два  джгутики , що забезпечують рух. носик може мати різну форму, що є систематичною ознакою на рівні виду. всю внутрішню частину клітини займає цитоплазма з великим чашоподібним  хлоропластом . в нижній потовщеній частині хлоропласта розміщений піреноїд (зона, де найактивніше синтезуються й нагромаджуються запасні поживні речовини), який містить багато білків і зернами крохмалю, добре помітними неозброєним оком, чи при цитохімічному забарвленні розчином люголя. також хлоропласт може бути і зірчастим, з багатьма піреної. також клітина містить стигму, що може займати переднє (у верхньому кінці хлоропласта), середнє та заднє положення, або бути відсутньою взагалі. у вирізці хлоропласта розташоване ядро з добре помітним ядерцем. спереду біля основи джгутиків розміщені дві скоротливі  вакуолі , іноді їх може бути багато, тоді вони розкидані по протопласту.  неотипом   роду є вид  chlamydomonas reinhardtii , власне рід було окремо виділено еренбергом (ehrenberg)  1833   року.

Популярно: Биология