Есть ответ 👍

Аргументы для сочинения на тему : "нужно уметь и проигрывать"

104
208
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

ABBADON369
4,8(98 оценок)

1) цитата: "главное-не победа, главное участие"! этот "девиз" смело показывает нам, что и в поражении есть свои плюсы, ведь нам есть куда стремиться 2) повесть пушкина «пиковая ». главный герой герман не умел проигрывать, именно это качество определило его дальнейшую судьбу. страстный игрок не мог успокоиться и искал способ всегда оставаться победителем. поэтому он легко поверил в мистическую о волшебной комбинации карт, которая якобы гарантированно сулит выигрыш. тройка, семерка, туз стали его навязчивой идеей, но магический рецепт не сработал: потерпев поражение, герман теряет рассудок. разумеется, игроку нужно уметь и проигрывать, ведь фортуна капризна и ее любовь непостоянна. однако герой оказался слишком слабым противником, не сумел смириться с провалом и поплатился за эту слабость. не игра довела его до сумасшествия, а отсутствие самообладания, так как в те времена в карты играли во всех салонах и гостиных, но с ума по этому поводу никто не сходил.
alex27045
4,6(74 оценок)

Давньогрецька література — сукупність літературних творів античних авторів, що включає в себе усю творчість давньогрецьких поетів, істориків, філософів, ораторів та інших аж до кінця історії Стародавньої Греції, також вона найдавніша з національних літератур Європи. Вона виникла на основі фольклору грецьких народностей. Виникнення літератури пов'язане із розпадом родових зв'язків всередині полісної громади і підвищенням особистої самосвідомості індивіда, яке ще не переходить у відокремлення від колективу.

Крайніми межами історії давньогрецької літератури визначають 11 століття до н. е., коли склалися численні оповіді про героїв Троянської війни, і першу половину 6 століття н. е., коли за розпорядженням імператора Юстиніана 529 року були закриті філософські школи в Афінах. У цьому проміжку часу розрізняють два періоди:

перший — від зародження літератури до 3 століття до н. е., переважно творчий період;

другий — від початку александрійської вченості до Юстиніана, переважно час вивчення колишньої літератури і засвоєння давньогрецької освіченості іншими народностями.

Популярно: Литература