Есть ответ 👍

Спишите вставляя скобки: 1. кто (с) первоначалу прытко берет, тот к концу язык высунет. 2. без хозяина и железо (в) двойне ржавеет. 3. сытому коню и овраг (ни, по) чем и гора - ровная дорога. 4. (на) тощак и песня не поется. 5. кому и намек (не, в) домек. 6. для дорогого гостя и дверь (на) 7. рысь пестра (с) наружи, а человек -(из) нутри. 8. кто ростом мал, тот (в) миг проскочит, а кто велик - перешагнет. 9. (в) брод не ходит, только (в) плавь. 10. и опытный и не дурак иногда попадает (в) просак. 11. худая славушка пройдет - никто (за) не возьмет.

234
449
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

kuyavchr
4,6(37 оценок)

1. кто c первоначалу прытко берет, тот к концу язык высунет. 2. без хозяина и железо вдвойне ржавеет. 3. сытому коню и овраг ни по чем и гора - ровная дорога. 4. натощак и песня не поется. 5. кому и намек не в домек. 6. для дорогого гостя и дверь 7. рысь пестра снаружи, а человек - изнутри. 8. кто ростом мал, тот вмиг проскочит, а кто велик - перешагнет. 9. в брод не ходит, только в плавь. 10. и опытный и не дурак иногда попадает впросак. 11. худая славушка пройдет - никто не возьмет.

Объяснение:

Дядько Максим суворий, але чесний та турботливий. Саме це можна побачити читаючи розмову матері та дядька Максима. Яценко, відрізняється від інших героїв бійцівським характером. У молодості він сліл усюди «небезпечним забіякою» і виправдав цю характеристику: виїхав в Італію, де надійшов у загін Гарібальді. У бої з австрійцями Максим втратив ногу, одержав безліч поранень і був змушений повернутися додому, щоб доживати своє століття в бездіяльності. Дядько вирішує зайнятися вихованням Петруся. Йому доводиться боротися зі сліпою материнською любов’ю: він пояснює своїй сестрі Ганні Михайлівні, матері Петруся, що зайва дбайливість може ушкодити розвитку хлопчика. Дядько Максим сподівається виховати нового «бійця за справу життя». Це свідчить про те, що він дбайливий та рішучий.

Дядько Максим:чесний, відкритий, мужній, має бійцівський характер, суворий, розумний.

Популярно: Русский язык