Validgon
26.05.2022 14:58
Биология
Есть ответ 👍

Как называются растения которые культивирует человек?

152
463
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

hakimov676
4,8(8 оценок)

Культурные растения (агрокультуры)  —  растения, выращиваемые  человеком  для получения  пищевых продуктов, кормов в сельском хозяйстве, лекарств, промышленного и иного  сырья  и других целей. согласно восьмому изданию  международного кодекса номенклатуры культурных растений  в настоящее время признаются три категории культурных растений:   сорт,  грекс  (только для  орхидных) и  группа[1]. культурные растения получены из диких путём  гибридизации,  селекции  или  генной инженерии. в процессе поиска диких растений для превращения их в культурные и использования возникло учение о центрах происхождения культурных растений. в 1926—1939 годах  н. и. вавилов  обобщил накопленные знания и выделил семь основных  центров происхождения культурных растений. в отличие от декоративных видов, культурные растения не имеют естественных ареалов.
milanka28082006
4,7(7 оценок)

поведінка людини пов'язана з умовно-безумовної рефлекторної діяльністю і представляє собою вищу нервову діяльність, результатом якої є зміна співвідношення організму з зовнішнім середовищем.на відміну від вищої нервової діяльності нижча нервова діяльність складається в сукупності реакцій, спрямованих на об'єднання, інтеграцію функцій всередині організму.

вища нервова діяльність проявляється у вигляді складних рефлекторних реакцій, здійснюваних за обов'язкової участі кори великих півкуль і найближчих до неї підкіркових утворень.

вперше уявлення про рефлекторний характер діяльності головного мозку було широко і докладно розвинене основоположником вітчизняної фізіології і. м. сеченовим в його книзі "рефлекси головного мозку". ідейна установка цього класичної праці виражена в первісному, зміненому під впливом цензури заголовку: "спроба ввести фізіологічні основи в психічні процеси". до і. м. сеченова фізіологи і неврологи не наважувалися навіть поставити питання про можливість об'єктивного, чисто фізіологічного аналізу психічних процесів. останні залишалися повністю відданими на відкуп суб'єктивної психології.

ідеї і. м. сєченова отримали блискучий розвиток в чудових працях і. п. павлова, який відкрив шляхи об'єктивного експериментального дослідження функцій кори великих півкуль і створив струнке вчення про вищої нервової діяльності.

і. п. павлов показав, що в той час як в нижележащих відділах центральної нервової системи - підкіркових ядрах, мозковому стовбурі, спинному мозку - рефлекторні реакції здійснюються за природженим, спадково закріпленим нервових шляхах, в корі великих півкуль нервові зв'язки виробляються і створюються в процесі індивідуального життя тварин і людини, в результаті поєднання незліченних, діючих на організм подразнень.

відкриття цього факту дозволило розділити всю сукупність рефлекторних реакцій, що відбуваються в організмі, на дві основні групи: на безумовні і умовін рефлекси.

Популярно: Биология