Есть ответ 👍

Провідміняйте числівник 126. будь ласка скоріше дуже потрібно. 10 ів

227
401
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Н-сто двадцять шість р-сто двадцять шостого або (сто двадцяти шести)це залежить від вимови д-сто двадцять шостому або (сто двадцять шістьом) з-так як в орудному о-сто двадцять шостим(сто двадцять шістьма) з-на сто двадцять шостому або(на сто двадцяти шістьох)

Здавалося б, творити добро й робити добрі справи та вчинки ше ше Адже це не вимагає від людини жодних надприродних зусиль. Усього навсього необхідно лише слідувати за велінням свого серця і, роблячи щось хороше, думати про те, як приємно це буде для іншої людини.

Робити добро – це до літній людині перейти через дорогу, це заступитися за того, над ким знущаються. Зробити добру справу – це до людині, яка послизнулася, піднятися, це зняти з дерева злякане кошенятко чи нагодувати бездомну тварину. Доброта – це поклик  душі, коли ти не можеш вчинити інакше, окрім як до своєму другові, батькам, а навіть сторонній людині, якій потрібна до Пригадуються слова Джека Лондона: «Кістка, кинута собаці, не є милосердя; милосердя — це кістка, поділена з собакою, коли ти голодний не менше неї». Є невеличкі добрі справи,  а є такі, які насправді робляться, незважаючи на масштаби, не для того, щоб здобути славу, рейтинги, а проте стають великими.

Формування будь-якого професіонала починається не із засвоєння спеціальних знань, а насамперед із соціального статусу, із усвідомлення статусу майбутньої професії в суспільстві. Смисловим смислом діяльності державного службовця є служіння народові.

Усі людські (суспільні) проблеми можна розділити на локальні і глобальні. Локальними називають такі проблеми, які стосуються лише певної групи людей або якоїсь країни, певної місцевості. Глобальні ж проблеми – це ті, що пов’язані з існуванням усього людства і гострота яких тією чи тією мірою відчувається на всій планеті.

Объяснение:

Популярно: Українська мова