Есть ответ 👍

Зробити повний синтаксичний розбір речення : завітай навесні, коли синя фіалка в чисте небо погляне здивованим оком.

102
428
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


це речення : розповiдне, не окличне,складнопiдрядне; 1 частина речення головна- односкладне, поширене, повне; 2 частина пiдрядна- двоскладне, поширене, повне. 

у першiй частинi речення (завiтай навеснi) завiтай- це присудок, виражений дiесловом ; навеснi- додаток.

у другiй частинi речення ( коли синя фiалка в чисте небо погляне здивованим оком) 

фiалка - пiдмет, виражений iменником; погляне - присудок, виражений дiесловом; синя- означення, виражене прикметником; коли - пiдрядний союз;   в небо - обставина, вирежена прийменником (в) та iменником; чисте -   означення, виражене прикметником; здивованим оком-   означення виражене дiеприслiвниковим зворотом.

ось детальний розбiр речення.


Объяснение:

З давніх часів доброта була в традиціях нашого народу. Цілком природним вважалося до знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок, захистити старих і немічних, заступитися за скривджених.

Доброта—найбільша цінність нашого життя. Ще в дитинстві ми отримуємо настанову від батьків, бути добрими та милосердними. Доброта— дуже широке поняття: це й бажання до вияв розуміння, і відмова кривдити когось. Коли людину називають доброю – це означає, що вона добре ставиться до всіх навколо, ніколи не ображає та вміє до в скрутну хвилину. Вона творить добро безкорисливо, не вимагаючи за нього плати чи подяки. На мою думку, бути добрим, зовсім не складно. Можна поступитися місцем в транспорті, і не важливо, літня людина це, чи ні, можна притримати двері, виходячи з магазину, пропустивши когось вперед, і можна просто сказати приємні слова, які покращать настрій.

Отже, я впевнена, що потрібно бути добрим. Адже, кожна людина, може і повинна вирощувати в собі добро. Добра людина ніколи не буде самотньою, скривдженою, нещасною. Якщо хочеш, щоб тебе оточувало добро, то потрібно пам'ятати, що "Добро починається з тебе".

Популярно: Українська мова