Есть ответ 👍

Іьб будь-ласка мій улюблений твір у 5 класі

272
297
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


книга джунглів…

ця повість весела, повчальна і, як і усі інші твори,  вона неповторна. головний герой цієї повісті розумний, спритний і відданий друзям. відтоді, як він з’явився у джунглях, життя звірів полегшало. хлопець їм позбуватись капканів, пасток, а коли хтось нападав на тварин, відразу ж з’являвся на . кожен з героїв цього твору чогось навчає нас. удав каа навчає тому, що треба бути обережним, не можна довіряти тим людям, яких ти ще не до кінця знаєш, або тим, що тебе вже одного разу підвели.

пантера багіра є взірцем спритності, швидкості і кмітливості. ведмідь поміркований, відданий друзям. вовк акела добрий, мудрий та гордий. а мауглі дуже прагнув навчитись бути таким самим, як і його друзі та вихователі.

раніше я завжди думала, що тварини не можуть чого навчити чи бути настільки хорошими різних чеснот та моральних рис. читаючи твір, усе більше й більше заглиблюючись у химерне переплетіння доль, сюжетних ліній та настроїв із вчинками героїв,  я усе більше й більше впевнювалась в тому, наскільки ж сильно я помилилась…

я рада, що прочитала цей твір. можливо, я теж колись уособлю в собі хороші риси головних героїв, а зараз я хочу просто подякувати ред’ярдові кіплінгу за таку чудову розповідь.


Уобразі — марусі   втілено найкращі риси української дівчини-селянки. її неймовірна казкова зовнішня і внутрішня врода ідеалізова­на й змальована в народнопоетичному ключі: «та що то за дівка була! ви­сока, прямесенька, як стрілочка, чорнявенька, очиці, як тернові ягідки, бро-воньки, як на шнурочку, личком червона, як панська рожа, що у саду цвіте…»; «на все село була і красива, і розумна, і багата, звичайна та ще ж к тому ти­ха, і смирна, і усякому покірна». у зображенні марусі, окрім ознак сенти­менталізму, письменник широко використав ліризм народної пісенності, засоби фольклорного зображення внутрішнього світу дівчини, сильних і піднесених почуттів. мова героїні пересипана уснопоетичним народним багатством: пестливою лексикою, опоетизованими звертаннями, емоційни­ми вигуками, прислів’ями, порівняннями (василечку, голубчику, соколику мій! мій козаченьку; матінко моя рідненька! )

Популярно: Українська література