Есть ответ 👍

За якими ознаками іменники поділяються на відміни? термі!

118
260
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Іменники поділяються на відміни залежно від роду й закінчення, а в 4 відміні - ще залежно й від суфікса. до 1 відміни належать іменники жіночого, чоловічого та спільного роду з закінченням а, я: трава, ілля, суддя, староста. до 2 відміни належать іменники чоловічого роду без закінчення та середнього роду з закінченням о,е, я: дуб, край, поле, горе, дерево, знання. до 3 відміни належать іменники жіночого роду з нульовим закінченням, а також іменник мати: ніч, тінь, совість. до 4 відміни належать іменники середнього роду з закінченням я , у яких при відмінюванні з'являються суфікси ат, ят, ен: теля - теляти, курча - курчати, плем'я - племені, ім'я - імені.

ответ: ми, українці, нація дуже давня. і свою духовну культуру наші пращури почали творити задовго до прийняття християнства. протягом своєї багатовікової історії наш народ склав безліч казок, приспівів, але особливо багато — пісень. пісня є найдавнішим і найпопулярнішим видом усної народної творчості.

усе життя українців пісні. їх у нашого народу сила-силенна. кожна подія ється піснею: народження, праця, відпочинок, весілля, смерть. про це співається у побутових піснях. обрядові пісні виконувалися під час виконання обрядів — колядування, щедрування тощо. історичні пісні відображали історичні події та людей, які в них брали участь. отже, пісні бувають різними: побутовими, історичними, обрядовими.

пісні, казки, легенди, прислів'я, загадки були єдиним засобом передачі набутих народом знань прийдешнім поколінням. особливо тоді, коли ще не було писемної мови. отож, пісні — це наш здобуток. треба їх знати і берегти

объяснение:

Популярно: Українська мова