Есть ответ 👍

Як ви розумієте вислів милозвучність мови? яким чином досягається милозвучність української мови? чому сприяє чергування прийменників у-в та сполучників і-й? чи чергується у-в,і-й на початку слів? наведіть приклади. у яких випадках слід уживати префікси з-,роз-,а в яких зі-,розі-? наведіть приклади. як вимовляють приголосні в кінці префіксів роз-,без-? із чим повьязані зміни в їній вимові? перед якими звуками префікс з- переходить у с-? наведіть приклади. з орфографічного словника випишіть 5 слів,що починаються префіксом с-,поясніть їхнє написання. б.

204
272
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Милозвучність це  її вимова. щоб вона була милозвучніша використовують сполучники. роз без завжди пишемо з буквою з . наприклад списати

Дійсний   зорі світять, серед неба горить білолиций, верба слуха соловейка, дивиться в криницю.        звідки ти узявся на мою голову. умовний я ,  що робить він дурні речі,  ти згоден зі мною василь?     якби  це йому було потрібно,  він  би зробив це швидко. наказовий  друга шукай - а найдеш тримай.      мишко будь-ласка зроби хочь щось.

Популярно: Українська мова