Есть ответ 👍

30 написати твір характеристику образу климка повісті гриріра тютюника "климко" тема. чим мене вразив головний герой повісті гр. тютюника "климко" план характеристики климка: 1. климко-сирота. 2. портрет і зовнішність героя. 3. риси характеру героя: - щирий, добрий, працьовитий - мужній, вольовий - благородний, чуйний, уважний, турбтливий - винахідливий (навести до цих рис приклади з твору) 4. прагнення героя: - навчатися - відповідальність за доручену справу - шанобливе ставлення до дружби (теж навести приклади з твору) 5. значення образу климка.

189
359
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


Портрет и краса це неглавне в жити   главне вньуму щиристь доброта   працьовитисть мужнисть вольовисть благороднитсть и так далее я важаю що автор не правильно думае

Oleksien    новичокклимко – сирота, головний герой автобіографічної повісті григора тютюнника. образ климка втілює  ідеал людини. у маленькій сирітській душі климко носив стільки доброти, милосердя і співчуття до знедолених і стражденних, що не побоявся в одинадцять літ вирушити в далеку дорогу по сіль, аби тільки близькій людині — своїй учительці — не померти з голоду. скільки натерпівся й намучився за свою двотижневу дорогу маленький лицар, скільки разів ризикував бути вбитим, замерзнути десь на полі під копицею — адже йшла війна і заходити в села було небезпечно. та хлопчик ішов: його вело дорогою поневірянь милосердя. зовнішність климка: «климко йшов босий, у куцих штанчатах, старій матросці, що була колись голубою, а тепер стала сіра, та ще й в дядьковій кириловій діжурці. тій діжурці, як казав дядько, було «сто літ», і не рвалася вона лише тому, що зашкарубла від давньої мазути» риси характеру климка: а) щирий, добрий, працьовитий; б) мужній, вольовий; в) благородний, чуйний, уважний, турботливий г) винахідливий. прагнення климка  а) прагнення навчитися; б) відповідальний за доручену справу; в) шанобливе ставлення до дружби значення образу климка а) залишився сиротою, так само як і автор твору; б) виховувався у дядька, який теж загинув від німецької бомби; в) риси характеру.

На календарі вже час для весни.     причаїлася холодна зима десь у яру. не хоче забиратися геть. та не бояться її люди, особливо молоді дівчата та хлопці. весні долати зиму у весняних хороводах: «ми цю пісеньку співаєм і весноньку викликаєм». носять зображення сонця. побачило це велике сонце, усміхнулося, послало багато промінчиків на землю, щоб привітатися із побратимами. потепліло. розтанув сніг. заспівали радісно дівчата: «ой минула вже зима, снігу, льоду вже нема». запалили солом'яне опудало зими. перелякалася зима, та й побігла від нестерпного жару у вічний холод. почула заклики дівчат весна, ступила на поріг, а з нею разом «прилетіли журавлі,  і великі, і малі».     природа прокинулась, зазеленіла та й зацвіла буйним цвітом для гарного майбутнього врожаю.

Популярно: Українська література