Есть ответ 👍

Які уроки дали троє духів скруджеві

105
437
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:

99880
4,8(42 оценок)

«у кожної людини душа

  не мусить бути замкнена,

потрібно, щоб вона завжди

зустрічалась зі своїми близькими,

  щоб мала співчуття до інших…

марлей, який з'являється не випадково. він не тільки лякає скруджа, а й дає йому можливість стати на шлях змін, поки ще не пізно.) 

який урок виніс скрудж із другої подорожі?   (для святкування потрібно мати гарний настрій. скрудж замислився над тим, що він особисто зробив для того, щоб невігластва та бідності було менше.)

які свої негативні риси побачив скрудж?   (зосередженість на матеріальних цінностях та інтересах, байдужість, жорстокість тощо)слово учителя.   сьогодні ми з вами, подорожуючи у часі і просторі разом із скруджем та духами, знайшли та пояснили багато символів, подій, але найголовнішого, на мою думку, не сказали.

які асоціації виникають у вас, коли ви чуєте такі слова: серце, промінь, світло, дух, різдво, любов, милосердя, добро?

якщо учням складно дійти до висновку про християнське підґрунтя тексту, можна повторно звернутися до епіграфів уроку.  слово учителя.  вустами духів діккенс показує цілу програму дій для тих, кому ще відкрито шлях до спасіння на євангельському шляху милосердя та співчуття  (слова марлея з 1 строфи).

можна було не дарувати скруджеві подорож і залишити все так, як воно було, але богу не потрібна смерть грішника. для кожного є шлях до спасіння. головне – бажання цей шлях пройти…

диво-спасіння-дар – основні різдвяні поняття. ми спостерігали сьогодні за дивом, що трапилося в житті скруджа, за тим, як він усвідомив необхідність самоспасіння, а чи дано йому цей дар ви з'ясуєте вдома, прочитавши 5 строфу. 


Скрудж зрозумів що потрібно не думати лише про себе , іншим та цінувати своїх близьких

народная песня играет большую роль в творчестве композиторов. песен мы узнаем о жизни народа, о его труде, о его чувствах и мыслях, ..

у каждого народа свои традиции, своя культура, свои сказки, поговорки, свой язык, национальный костюм, свой орнамент, народные инструменты и, конечно же, свои песни.  

 

народные песни создавали народные певцы сказители, имена которых нам не известны. слова песен передавались из уст в уста, от отца к сыну, от дедов к внукам, переходили из одного селения в другое (показ репродукции “гусляры”).  

 

первые записи народных песен появились в конце xviii в. после этого появились первые сборники песен.

Популярно: Литература