Есть ответ 👍

Краткая биография римского корсакова

300
500
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


Родился 18 марта 1844 г. в тихвине новгородской губернии. к музыке имел склонность с детства, но вначале избрал карьеру морского офицера. в 1856 г. поступил в морской корпус в петербурге. правда, занятий музыкой не оставил. знакомство в 1861 г. с м. а. и его кружком имело огромное значение для дальнейшего развития таланта композитора. однако в 1862 г. по окончании морского корпуса римский-корсаков отправился в трёхлетнее кругосветное морское путешествие на клипере «алмаз». по возвращении в 1865 г. николай андреевич поселился в петербурге и, не оставляя службы во флоте, всецело занялся музыкальным образованием под руководством . его первым крупным сочинением стала первая симфония (1865 затем появились «увертюра на темы» (1866 «сербская фантазия» (1867 симфоническая картина «садко» (1867 вторая симфония («антар», 1868 ряд ярких поэтичных романсов (всего композитором написано 79 романсов). успех этих сочинений был столь велик, что в 1871 г. римского-корсакова пригласили в петербургскую консерваторию на должность профессора инструментовки и свободного сочинения.

Кратко   римского-корсакова  римский-корсаков   николай андреевич (1844—1908), композитор, дирижёр, педагог. родился 18 марта 1844 г. в тихвине новгородской губернии. знакомство в 1861 г. с м. а. и его кружком имело огромное значение для дальнейшего развития таланта композитора.

що таке  щастя   радість, дружба, гроші, любов, добро… кожна людина задумується над цим питанням і намагається знайти відповідь на нього. турбувало воно і багатьох письменників. на прикладі героїв своїх творів вони намагалися дослідити їх прагнення бути щасливими.

павлуся, героя оповідання «скарб» о.стороженка, парубки називають щасливим, хоча протягом свого життя він тільки їв та спав і нічого не робив. таким, як павлусь, «бог усе дає, а вони нудяться світом, не знають, що у них є і чого їм треба» чи щасливий павлусь? як на нього, так. матеріальні статки має, а от духовно то бідна людина. з гумором опові про павлуся, автор вчить нас доброти, чуйності, порядності, працьовитості, ввічливості і той же час засуджує скупість, заздрість, підступність, жорстокість, егоїзм. «той тільки щасливий, хто другому не завидує, а дякує бога за те, що він йому послав, – пише автор. – не той тільки щасливий, що сам натріскається і виспиться, а той, що й другого нагодує і заспокоїть…» воістину щастя не може бути егоїстичним.

герой твору б.лепкого «цвіт щастя» шукає квітку щастя, яка б зробила щасливими матір і його самого. і хоч квітка виявилась мрією, маревом, все одно все життя він її шукає,пізнаючи світ. герой вірить, що щастя таки на світі є.

скупа людина теж думає, що вона щаслива, бо має гроші. проте користі з них мало, бо то купка папірців. господарі з твору б.лепкого «мишка» відчувають себе щасливими, коли наживаються на горі інших. їм байдужа доля жебрачки та багатьох таких, як вона.

у кожного своє поняття щастя, свій вимір. на мою думку, щастя людини у добрих справах на користь своєї родини, людей, своєї батьківщини. своєю працею, творчістю, добрими ділами людина повинна нести радість людям, суспільству. отоді то і буде справжнє щастя, яке не можна купити ні за які гроші.

о.довженко говорив, що життя надто коротке і закликав поспішати творити добро. тому давайте творити добро, один одному, цінувати кожну хвилину цього прекрасного людського щастя.

Популярно: Українська література