Есть ответ 👍

Твир на тему яким я уявляю людське щастя

265
338
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Ускладні життєві моменти люди схильні замислюватися про життя. вони хочуть його поліпшити, зробити його таким, щоб кількість неприємного зменшилася, а кількість приємного зросла. але правда в тому, що про життя необхідно починати замислюватися ще до того, як воно стало погіршуватися і ставати надмірно складним і неприємним. краще всього починати замислюватися про це в юності, адже у дорослих людей, зайнятих робітничими і сімейними турботами, далеко не так багато вільного для роздумів часу, як того комусь із них, можливо, хотілося б. безумовно, що навряд чи можна уявити людське життя без любові. без любові життя втрачає свій смак, саме любов може дати людині крила, дозволити їй злетіти над натовпом і щоденними побутовими проблемами виживання, і прикрасити світ новими і яскравими фарбами. якою би не була людина багатою, красивою, розумною, якщо у неї немає любові, все буде їй здаватися неповноцінним і навіть в деяких випадках порожнім і безглуздим. завдяки любові між чоловіком і жінкою народжуються діти. вони, в свою чергу, дозволяють людині в деяких випадках заново знайти свій сенс життя. поки діти маленькі вони потребують турботи найсильніше, але навіть у міру їх зростання батьки все одно відчувають до них всі такі ж ніжні почуття.

Шевченко є основоположником нової української літератури і родоначальником її революційно-демократичного напряму. Саме в його творчості повно розвинулися ті начала, які стали провідними для передових українських письменників другої половини ХІХ–початку ХХ століть. Тенденції народності й реалізму були вже властиві в значній мірі і творчості попередників Шевченка. Шевченко перший в українській літературі виступив як істинно народний поет, твори якого з усією повнотою відбили почуття й думки трудящих мас, їх віковічні визвольні прагнення.

Попередники великого поета в українській літературі в своїх творах критикували окремі явища тогочасного життя, як-от: знущання поміщиків з селян, хабарництво чиновників. Шевченко ж виступив як грізний суддя і викривач усього самодержавно-кріпосницького ладу, як непримиренний ворог поміщиків і царизму. У його творах змальований новий позитивний герой – борець проти самодержавно-поміщицького ладу, борець за щасті народу.

Творчість великого народного поета внесла в нашу літературу незнане багатство тем і жанрів, прилучила її до кращих досягнень світової літератури.

Шляхом Шевченка пішли найвидатніші передові українські письменники наступного часу – Марко Вовчок, Панас Мирний, Іван Франко, Павло Грабовський, Леся Українка та ін.

Шевченко відіграв важливу історичну роль у розвитку української літературної мови. Він установив ту структуру української літературної мови, яка збереглась у всьому істотному як основа сучасної мови, тобто розвинув і утвердив певний склад словника і граматичний лад української мови, які стали нормою і зразком для письменників, преси, театру тощо

Народнорозмовна основа поезії Т. Шевченка незаперечна. У ній органічно злилися пісенний фольклор і усна оповідь, доповнені всім тим, що збереглося від давніх мов, уживаних в Україні-Русі.

Популярно: Українська література