Есть ответ 👍

Сделать диалог по украинскому языку на тему: карьеризм.

139
482
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


отримавши тему для твору, я замислився. хто ж такий кар’єрист? це людина, для якої кар’єра стоїть в житті на першому місці. ні, не можуть-таки бути всі успішні люди кар’єристами.

по-перше, слово «кар’єрист» найчастіше використовують в мові у негативному значенні, навіть як лайку. назвавши когось таким словом, його можна запросто образити. у словнику дається визначення кар’єриста: «людина, яка ставить важливість власного просування по службі вище інтересів загальної справи». у народі таких людей називають ще «яппі».

для кар’єриста важлива тільки влада, можливість постійно підвищувати свій статус. а як, наприклад, бізнесмен може бути успішним, якщо він не опікується інтересами справи? одним голим статусом не проживеш: бізнес потребує уваги та розвитку. отже, всі успішні люди не можуть бути кар’єристами, бо інакше вони не мали б справжнього успіху.

український письменник остап вишня в своїх гуморесках описував немало кар’єристів та підлабузників свого часу. не хотів би я бути на їх місці! ще я пам’ятаю з дитинства добру українську байку про кар’єриста, на жаль, автора її я не знаю: «…і почав тут один з громади міняти свою натуру. він лестив, годив начальству, вибивавсь у номенклатуру. по стрімкій, рівній драбині піднімався все вище та вище. на тих, хто внизу стояли, гаркав, як лютий псище». ось вам готовий портрет кар’єриста!

по-друге, кар’єристи не працюють сумлінно, а роблять вигляд, що працюють: розігрують виставу про активну діяльність. але, якщо призвати на логіку, можна дійти висновку, що вистава ненадовго є кар’єристові. адже справа від такої поведінки страждає.

як можна стати успішною людиною, якщо справа, від якої цей власний успіх залежить, успіху не має? отже, всі успішні люди не можуть бути кар’єристами в негативному значенні цього слов


Объяснение:Ну,стрепенись народе мій благаю, допоки знов рабом німим не

Популярно: Українська мова