Есть ответ 👍

Ответить на вопросы это кубановедение 1) центр византийских владений в крыму(8 букв) 2) князь, разгромивший хозар(9 букв) 3) человек, который сражается с врагом(4 буквы) 4) монах, основавший монастырь в тмутаракани(5 букв) 5) летописец, один из авторов,, повести временных лет,, (6 букв) 6) касожский князь(6 букв) 7) славяне до принятия христианства(8 букв) 8) князь без княжества(5 букв)

204
272
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

k19745
4,8(14 оценок)

1. херсонес 2. святослав 3.воин 4. никон
MrKoopo
4,6(63 оценок)

У період з 1900 по 1914 роки українські землі, як частина Російської та Австро-Угорської імперій, проходили через певні особливості економічного розвитку. Нижче наведено деякі з них:

Російська імперія: Українські землі, як частина Російської імперії, в цей період перебували під впливом індустріалізації та індустріального розвитку. Були створені великі вугільні, металургійні, хімічні та текстильні підприємства, які сприяли зростанню виробництва та розвитку промисловості. Проте, цей розвиток був переважно спрямований на потреби Російської імперії, а не на розвиток самостійної української економіки.

Австро-Угорська імперія: Українські землі, як частина Австро-Угорської імперії, також переживали індустріальний розвиток, але він був менш інтенсивним порівняно з Російською імперією. Економіка Австро-Угорської імперії базувалася на розвитку сільського господарства, особливо зернових культур. Велике значення мав також розвиток торгівлі та ремесел. Австро-Угорська імперія прагнула забезпечити своє економічне підпорядкування українським землям і здійснювала політику укріплення свого контролю над українськими ресурсами.

Соціально-економічні проблеми: В обох імперіях економічний розвиток українських земель супроводжувався соціальними проблемами. Велика частина населення проживала у сільській місцевості та займалася сільським господарством, працюючи на невеликих земельних господарствах. Українські селяни страждали від низьких доходів, надмірного земельного податку та обтяжливих умов оренди землі.

Загалом, економічний розвиток українських земель у Російській та Австро-Угорській імперіях у 1900-1914 роках був спрямований на потреби цих імперій, з керованим розвитком промисловості та контролем над сільським господарством. Це створювало економічні нерівності та соціальні проблеми, які впливали на українське суспільство того часу.

Популярно: История