Есть ответ 👍

Написати план до тексту "часто доводится чути: "навіщо ті вірші? кому здалася ваша поезія? будь-яку думку чудово можна висловити прозою. і простіше, і зрозуміліше. ніж витрачати на оті поезії час, краще в комп'ютерну гру пограти! і швидкість реакції потренуєш, і задоволення отримаєш! " та невже авторові цих слів не доводилося переживати від поетичних рядків потрясіння? невже він ніколи не брав на самоті збірочку віршів і вдумливо не прочитав дві-три поезії? невже отримане від їх читання задоволення можна порівняти з хай і цікавою, але такою бездушною грою? поезія- звучання душі, адже душа не буває німою! поезія пробуджує смуток і радість, заспокоює або викликає або викликає біль. вплив поезії на людину неможливо передати словами. вона -- віддзеркалення розмаїтого духовного світу. знаєте давньогрецьку легенду про гору парнас? на ній щовесни водили танки сестри аполона. це -- музи, прекрасні юні богині. кожна з них була покровителькою котрогось виду мистецтва. музи співали, аполлон же перебирав струни своєї золотої кіфари. звичайно, кожен чув вислів "зійти на парнас". це означає --дорівнятися талантом до муз та аполлона. якось музи співали так гарно, що вся природа застигла від зачарування, а гора гелікон почала швидко рости й доросла до неба. тоді олімпійські боги наказали крилатому коневі пегасу повернути гору на місце. кінь ударивкопитом й утоптав гору в землю. на місці удари забило джерело. його чудодійна вода надавала поетам натхнення й наснаги. може, комусь із вас відомий смак води цього джерела. може , хтось пробує віршувати? це чудово. проте не забувайте, що навчатися римувати -- що не значить стати поетом. тому не поспішайте кожен св\творений вами рядок читати товаришам або надсилати до редакції. поети пишуть не заради слави, а для душі."

217
413
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


План 1. жахливі слова про низьковартість поезії. 2. поезія - голос людської душі. 3. давньогрецька легенда про гору парнас. 4. поети творять заради душі.

Привіт. - привіт. - ти ж у нас у класі новеньй, то може познайомимось?   - я не проти. мене звати ігор, мені 14 років. - а я андрій, і мені теж 14. розкажи мені, а звідки ти приїхав? - я приїхав з мальовничого міста, що на  житомирщині.  - я чув, що там прекрасні краєвиди. це правда? - о так, там неймовірна природа! - може розповіси мені про цей край? - залюбки. з чого почати? - а що на житомирщині най-найгарніше? - без сумніву - ліси. такої краси, мабуть, немає ніде у світі. я годинами міг просто сидіти та слухати шепіт дерев. -   а звірі у цих лісах були? - ще б пак! частенько можна було побачити, як руда білочка збирає собі горіхи, як дятел вистукує "тук-тук", як соловейко починає співати свою чудову пісню. - у мене немає слі невже там й спраді так гарно? - навіть краще. - може ти поділишся своєю розовіддю з усім класом? - але я трохи соромлюсь. - нічого, я тобі . - тоді -  згода. - це буде захоплююче. 

Популярно: Українська мова