Есть ответ 👍

Твір на тему : моральні уроки роману портрет доріана грея

127
444
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Анд2007
4,4(61 оценок)

роман «портрет доріана грея» о. уайльдом був написаний у 1891 році. цейтвір є філософсько-естетичною концепцією світосприйняття автора. найбільш повно вона розкривається в передмові, де сконцентровано двадцять п’ять афоризмів. передмова і сам зміст роману своєрідний діалог, в якому знаходить художнє вираження естетика о. уайльда.естетизм, як течія мистецтва, оснований на тому, що творчість є відображенням внутрішнього світу митця: «мистецтво - це дзеркало, яке відображає того, хто в нього дивиться». виходячи з цього твердження, можна говорити про прекрасний внутрішній світ художника холлуорда. коли ж в портрет вдивляється доріан грей, витвір стає відразливим, що свідчить про аналогічний зображенню стан душі героя. думка автора полягає в тому, що явище мистецтва відтворює душу не тільки митця, а й глядача.зміст роману розкриває й інше положення вступу: «художник не мораліст». лорд генрі, побачивши портрет прекрасного юнака, жалкує з того, що людська молодість і врода недовговічні. у доріана виникає думка, що було б гарно, якби старів не він сам, а його портрет. ці мрії дивним чином збуваються. але портрет не тільки старіє, на ньому зовнішньо виражаються всі прояви душі грея. портрет стає все жахливішим. побачивши спотворене обличчя доріана на полотні і зрозумівши злочинну душу героя, художник вимагає від юнака покаяння перед богом, не до моралізаторства. уайльд не засуджує дії свого героя відкрито. письменник спотворює його зовнішність на портреті, висловлюючи цим своє ставлення до вчинків грея.суперечливим здається й інше твердження автора: «з мистецтва немає жодної користі». на думку уайльда, мистецтво може вірно сприймати лише людина, яка глибоко розуміє прекрасне. але така людина не потребує уроків моральності. у романі такою людиною є лорд генрі, який сам не робить нічого аморального, розуміє прекрасне.


ответ: портрет настя : красивая девочка с золотыми волосами, лицо всё в веснушках, а лишь один нос чистенький. митраша: мальчик невысокого роста, плотного телосложения, имеет большой лоб и широкий затылок. его лицо в веснушках, а чистенький носик смотрит вверх.

черты характера. настя : добрая, рассудительная, поборола в себе жадность. митраша: смелый, смекалистый, добрый, мужественный и волевой, , трудолюбивый, целеустремленный, находчивый. поведение в критической ситуации. настя: всячески пыталась уговорить брата не идти по опасной дороге, но все же оставила его одного и ушла с корзиной для клюквы. набрела на поляну с клюквой и забыла про всё. из-за жадности её чуть не укусила змея, но она успела опомниться. поняв свою ошибку ее душу пронзил страх за брата. митраша : пошел по выбранному пути и поэтому оказался в беде, его находчивость спасла ему жизнь. он подозвал собаку, которая ему спастись. травка (кличка собаки) случайно оказалась неподалеку. собаке нельзя объяснить, что ей нужно подойти и тонущему ребенку, но ему все же это удалось. он понимал, что обязан сберечь сестру, а так, как ружье и компас находятся у него — настя может погибнуть. выбравшись с болота, он убил большого волка, который пугал всю округу. отношение автора к своим героям : автор хорошо относится к своим героям, в том числе и к митраше. михаид пришвин использует уменьшительно-ласкательные суффиксы для описания митраши. он называет его "мужичок-в-мешочке", детей -"умненькие детки, любимцы", "их чистенькие носики".

настя:

автор называет настю ласково "золотая курочка» - этим он подчёркивает, что настя красивая и добрая девочка. эффект усиливают уменшительно-ласкательные суффиксы в словах: курочка, ножки, монетки, носик. чистенький, веснушки. эти суффиксы нам ещё раз убедиться, что девочка – положительный герой.

Популярно: Литература