Есть ответ 👍

Написати міні твір на тему : сміх продовжує життя 10-12 речень спрощено !

197
287
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


Хтось вживає цей вислів в алегоричній формі, хтось серйозно ставиться до цієї фрази, проте незаперечно одне - сміх дійсно продовжує життя. якщо і не біологічну, то  по-перше, під час сміху людина задіює 80 різних м'язів. погодьтеся, досить непоганий показник. враховуючи цей факт можна вважати, що сміх є певним тренажером для всього організму. при цьому заняття на ньому не настільки утомливі, як на біговій доріжці, та й настрій під час таких тренувань тільки поліпшується. за цими даними можна зробити висновок, що регулярний сміх (якщо його можна так назвати ? ) змушує організм тренувати себе, а як всім відомо регулярні тренування призводять до підвищення загального тонусу організму, піднімає рівень його опірності до всіляких інфекцій і бактерій, а також сміх викликає інші різним позитивних факторів, які тільки підтверджують, що сміх продовжує життя.  вже життя душі точно.  по-друге, під час того, як людина сміється, в його організмі виділяється гормон радості. він не тільки є людини відчувати себе набагато краще, але і підвищує імунітет. 

Сміх - здавало б ся, звичайна річ. він виступає як прояв позитивних емоцій. вчені кажуть, що щирий,веселий сміх є дуже корисним. він поліпшує настрій людини, добре впливає на здоров"я. як стверджують науковці, сміх навіть продовжує життя! а про те, що сам сміх втілює в собі радість життя, не варто і казати. сміх буває й іншим: злорадним або недоречним. такий гумор здатен відвернути від людини оточуючих та друзів.  також сміх може бути іронічним, сатиричним. з давніх-давен народні митці, поети висміювали в своїх творах недоліки влади та населення. вершиною такого гострого сміху є сарказм.  сміх завжди робив свою справу. за гумору, сміху повертали життєрадісність бійцям в найтяжчі години війни. у своїх міркуваннях я дійшла висновку, що сміх - велика сила, здатна змінити цей світ на краще.

Таким чином, автор створює досить поетичний образ коня (читай: особистості), який прагне свободи, але залишається в неволі, хоче самовиразитися, але, скутий сірим буденним життям, залишається серед натовпу, дозволивши собі лише один день вільного життя.

Популярно: Українська література