Есть ответ 👍

Краса людини - зовнішння і внутрішння

163
214
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Краса людини. у чому вона? у гарному волоссі, тонкій талії, у ході, легкій, як вітер, у очах… очі. у них небокраєм сходяться зовнішня і внутрішня краса людини. недаремно ж кажуть, що очі – дзеркало людини, у них можна побачити душу, її красу. і не через довгі пухнасті вії, не через безодню блакиті очей. а тому що вони вміють говорити і сказати можуть більше, аніж мовлення.

у цьому контексті доречним буде згадати прислів’я: “зустрічають за одягом, а випроваджують за розумом! ”. так, мабуть, влаштована людська природа, що в першу чергу сприймає зовнішність, яка часто буває штучною, прикрашеною. один мудрець колись сказав, що справжня краса тиха. мабуть, у цьому є щось від істини. часто за зовнішньою красою ховається пустка, і щоб хоч якось прикрити її, маскуються за яскравою завісою.

але, так чи інакше, фальшиве прикриття спадає і наступає розчарування. не все те золото, що блищить. колись і я сприймав і оцінював людину за її зовнішністю. так одного дня до нас прийшов у клас “новенький”. скажу відверто – красою він не блищав. поводив себе по-простецьки, ніби ми були давні знайомі. “я з такою зовнішністю так зухвало себе не поводив би! ” – думав тоді я. але згодом він підкорив увесь наш клас, бо виявився відвертим і добрим хлопцем, який завжди прийде на , навіть коли не очікуєш.

тепер ми з павлом найкращі друзі! і мені дивним мої колишні думки щодо паші – невже то був я? ! дивлюся вкотре на свого друга і думаю: який же він гарний! а взагалі, справжня краса розкривається не відразу і не кожному, а тому, хто може її побачити, відчути і зрозуміти.


56. Вкажіть, у якому варіанті всі прикметники у формі вищого ступеня порівняння:

в) гостріший, менш відомий, ближчий, більш зручний;

57. Вкажіть, у якому варіанті всі прикметники у формі вищого ступеня порівняння:

г) більший, вищий, легший, добріший;

58. Вкажіть, у якому варіанті всі прикметники у формі вищого ступеня порівняння:

г) тепліший, старший, красивіший, більш важливий;

59. Вкажіть, у якому варіанті всі прикметники у формі найвищого ступеня порівняння:

г) найбільш стійкий, найглибший, щонайсильніший, якнайдовший;

Объяснение:

Вищий ступінь  порівняння прикметників

Проста форма - додаємо суфікси -ш-, -іш- .

Складена форма - додаємо слова більш, менш до звичайної форми прикметника.

Найвищий ступінь порівняння прикметників

Проста форма - додаємо префікс най- до простої форми вищого ступеня.

Складена форма - додаємо слова найбільш, найменш до звичайної форми прикметника.

Популярно: Українська мова