Есть ответ 👍

Щире слово добре діло душу обігріло

159
212
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


вчити уважно слухати літературний твір, виконувати імітаційні рухи 

під час читання текчту, щире слово, добре діло душу й серце обігріло.

твір -опис зовнішності людини за картиною в художньому стилі.. вони творили і добро, і зло.. щире слово, добре діло душу й серце обігріло. 6.

гарний смак і бездоганне володіння словом стали запорукою того, що тема кохання. характер марка розвивається протягом усього твору. праве діло перемогло внаслідок втручання вищих органів влади, тому виникає. спадок, незмінно зворушує наші душі і серця, примножує красу і добро на землі.

обладнання: презентація, твори в. сухомлинського, «позакласне з серцем палаючим данко. щире слово, добре діло душу й серце обігріло.

тема: людина починається з добра мета: ознайомити з творами в. сухомлинського, дітям усвідомити значення добра як життєвого вибору в духовному становленні особистості; створити ситуацію, за якою учень може виявити доброту і відчути від цього задоволення; розвивати зв’язне мовлення, виховувати ціннісні орієнтири, схильність безкорисливо чинити добро. обладнання: презентація, твори в. сухомлинського, «позакласне читання» збірник художніх творів,тернопіль, 4 клас с.76 хід уроку і. оорганізаційний момент психогімнастична вправа з рухами я всміхаюсь сонечку: – здрастуй, золоте ! я всміхаюсь квітоньці: – хай вона цвіте ! я всміхаюсь дощику: – лийся, мов з відра ! друзям усміхаюся зичу їм добра! м. познанська – який настрій передає цей віршик? – на які гарні вчинки надихає радісний, гарний настрій? – який у тебе найчастіше настрій? – коли він буває гарним і радісним? іі. актуалізація опорних знань вчитель, герой i поет , з серцем палаючим данко , справжнiй поет-гуманiст ща свiтлi iдеї його вiчнi, як води днiпровi , наш видатний педагог повен добра i любовi. дiтям життя присвятив , все їм вiддав без вагання. вiн їх безмежно любив , знав їх сердець поривання. в спадщину нам залишив чистi джерела науки. нас з тих джерел напоїв духом надмiрно високим. стя творив до останку. - сьогодні ми познайомимося із творами великого педагога, письменника в. сухомлинського. я хочу сказати, що саме твори цієї людини вчать нас любити, поважати своїх батьків,старших, завжди у своїх вчинках бути справжніми людьми. василь сухомлинський (1918-1970) дидактична гра „проектанти ” 1 уч. народився в. сухомлинський 28 вересня 1918 року в селі василівка онуфріївського району кіровоградської області у незаможній селянській родині. мати майбутнього славетного педагога працювала в колгоспі. разом з чоловіком вона виховала, крім василя, ще трьох дітей — івана, сергія та меланію. усі вони стали вчителями. василь вчився в рідному селі у школі і в 1933 році закінчив семирічку,подався в медичний технікум, але незабаром пішов звідти, поступив на робочий факультет, достроково закінчив його і був прийнятий до педагогічного інституту. з 1935 р. починається педагогічний шлях в. о. сухомлинського. 2уч. з червня 1942 р. до березня 1944 р. після важкого поранення на війні, в. сухомлинський працював директором середньої школи і вчителем російської мови і літератури. 1948 р. в. о. сухомлинського призначають, на його прохання, директором павлиської середньої школи. цим навчальним закладом він керував до останку життя, двадцять три роки у павлиші стали найпліднішим періодом його науково-практичної та літературно-публіцистичної діяльності. 3уч . в. а. сухомлинський — автор 41 монографії і брошури, більше 600 статі, 1200 оповідань і казок. загальний тираж його книг складає близько 4 млн. екземплярів на різних мовах народів нашої країни і миру. твори в. сухомлинського видані 53-а мовами світу, загальним накладом майже 15 млн. примірників. книга «серце ві дітям» перекладена на 30 мов світу і витримала 54 видання. 4уч. найголовнішим, найглибшим і найміцнішим надійним каменем педагогічної системи в.о. сухомлинського є виховання у кожного вихованця поваги до самого себе. він вважав, що до того часу, поки є самоповага, існує й школа. вчитель: виховання дітей 6-10 років в.о. сухомлинський називав школою сердечності. він радив педагогам і батькам дітей вчити добру, любові, милосердю. для цього треба, щоб діти постійно бачили гуманістичний зміст вчинків і поведінки тих, хто їх оточує: рідних, близьких, вчителів, дорослих. дитина не повинна виростати байдужою, нечулою, черствою, вона має зростати у постійному піклуванні про навколишній світ рослин, тварин, людей, доглядати і їм. у своїх працях педагог переконує, що у процесі творення людям добра виховується в юних людяність, сердечність.

слово, що має одне значення, називається о д н о значним. однозначними. а щире слово й добре діло душу й серце обігріло. б господь посилає нам.


Доброе слово доброе дело душу обогрела

Молоде дерево. новий велосипед. неглибока річка. маленькі знання. гучне щебетання. неспокійний сон. черствий хліб. квашений огірок.

Популярно: Українська мова