Есть ответ 👍

1) емоційно забарвлені суфікси є в усіх словах рядка: а) премудрий, предки, берізка, позолота б) морозець, щастя, прамова, невіглас в) діточки, марище, музика, рецепт г) узлісся, паморозь, прадід, забуття. 2) синонімічними є префікси у словах рядка: а) подивився - заглянув б) вийшов - зайшов в) добіг - прибіг г) аморальний - недалекий 3) не чергуються голосні чи приголосні звуки при словотворі у словах рядка: а) універмаг, скло, весна, лікар б) садити, просити, могти, стерегти в) бік, поріг, книга, вухо г) бібліотечний, дружний, шкільний, ручний. 4) ( дві правильхий відповіді ) помилково утворені чоловічі імена по батькові є в рядках: а) васильович, кузьмич, лукич, хомович б) кузьмович, хомич, савич, ілліч в) яковлевич, гордійович, хомович, андрійович г) кузьмович, геннадієвич, лукович, юрійович. 5) ( дві правильхий відповіді ) помилково написані слова є в рядках: а) приглухий, прізвище, розізлити, марево б) аличевий, безсонний, плетиво, дідище в) сердешний, відгнути, прегіркий, проїзний г) меливо, тіньовий, зігнати, прамова 6) установіть відповідність між синонімічними префіксами: 1. най- а) не- 2. анти- б) між- 3. інтер- в) від- 4. де- г) пре- д) проти- 7) словотворення - 8) префікси па-, пра-, уз- словам відті 9) слова з експресивнимм морфемами уникають у стилях 10) суфікси -еньк-, -юсіньк-, -есеньк- уживають з 11) префікс с- в словах пишеться 12) написання суфіксів -ов-, -ев- (дощовий, грушевий) залежить від

246
359
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1. немає правильної відповіді 2. добіг - прибіг 3. немає правильної відповіді 4.   в) неправильно утворене прізвище (якович) 5. а), в) (приглухий, відгнути) 6. 1- г)      2 - д)      3 - б)     4 - а)   7. словотворення - це процес   створення нових слів і граматичних форм на основі чуття рідної мови.  8. префікси па-, пра-, уз- словам відтінку урочистості. 9.слова з експресивнимм морфемами уникають у наукових стилях. 10. суфікси -еньк-, -юсіньк-, -есеньк- уживають з метою вираження здрібніло-пестливого значення. 11. префікс с-  пишеться  перед к, п, т, ф, х (скраплений, спотворений, створити, сфотографувати, схопити). 12. написання суфіксів -ов-, -ев- (дощовий, грушевий) залежить від групи іменника.

якщо постає питання, як відшукати свій шлях у житті, то це вже добре, бо не в усіх таке питання взагалі постає. тому відноситися до нього треба серйозно. перш за все питання треба розібрати та зрозуміти. що таке "життя"? що таке "шлях у житті"? що таке "свій шлях"?   розуміти поняття краще через протилежності. життя краще розуміється та відчувається через смерть. смерть вказує на те, що люди не безсмерті та не вічні. як казав воланд: "людина смертна, причому смертна раптово". тобто не треба витрачати час даремно.  шлях - це не просто дорога. це щось, яке веде кудись. тобто є ціль, мета. і до неї треба йти, докладати зусиль та силу волі. але самої сили волі буде не достатньо, якщо немає натхнення. натхнення дарує сили та крила. тобто ціль треба вибирати таку, яка надихає. "свій шлях" підкреслює той факт, що ми самі відповідаємо за шлях, який вибрали, нам самим по ньому йти, тому не треба дозволяти комусь іншому робити цей вибір за нас. батьків, вчителів, суспільство треба уважно вислухати, бо вони мають певний досвід, але вибирати треба самостійно. а ще треба не боятися змінювати шлях, якщо зрозуміли, що йдете не туди, не дивлячись на те, як довго вже йдете та скільки зусиль доклали. а шукати шлях треба серцем і душею, бо життя не комп’ютерна програма, його не прорахуєш.

Популярно: Українська мова