Есть ответ 👍

Надо написать диалог на тему "мої нові друзі переїхали до нової квартири " надо по 15 реплик с каждой стороны

180
281
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


- привіт, сашко! який же я радий тебе бачити!

- привіт, іване! нарешті зустрілися! як ся маєш? як справи? ви вже перебралися до нової квартири?

- все добре! так, перебралися. лише вчора! стільки клопоту з тим переїздом, увесь час був зайнятий. спочатку речі складав, потім з батьками викидали все непотрібне, потім викликали вантажівку, щоб поперевозити все. а потім у новій хаті розпаковували та розставляли речі по місцях наново.

- о, це нелегка справа. ти не виходив на вулицю майже тиждень!

- ось так вийшло. скучив за тобою!

- я теж. ходив на прогулянки з приятелями, та без тебе все не так цікаво.

- дякую, друже! ну, тепер будемо бачитися часто, як завжди. до того ж тепер ми майже сусіди, тож зможемо залишатися один в одного до пізнього вечора.

- це просто супер! ну, а як тобі нова оселя?

- мені подобається! вона значно просторіша, ніж попередня, в мене велика власна кімната, де можна дивитися фільми, слухати музику, і ніхто не заважатиме. до того ж, мені страшенно подобається вид з дев’ятого поверху – вся околиця як на долоні!

- о, як цікаво! радий за тебе!

- знаєш що? приходь сьогодні ввечері в гості, я тобі все покажу та розкажу.

- добре! в мене теж накопичилося безліч новин для тебе!


не так часто літературні твори викликають жваве обговорення серед моїх однолітків. а поезія василя голобородька викликала, якщо можна так сказати, справжній фурор. перше, що спадає на думку, якщо виникає потреба схарактеризувати якось його творчість, — слово «дивно». він пише дивні і неочікувані тексти. до того ж усе в його творах є дивним і неочікуваним. дивує форма, вона близька до вільного, білого вірша — в ній простежується темп, але часто нема рими, іноді цей темп раптово змінюється, як змінюється музична тема. і образи в автора теж дуже неочікувані. зелене волосся дощу, слова, якими ми мовчимо на самоті. все це так незвично, але так захоплююче і цікаво.

звичайні теми поет реалізує по-своєму. наприклад, поезія про дощ. мабуть, вірші про дощ писав кожен поет, навіть початківці завжди звертаються до цієї теми. можливо, саме тому, коли бачиш у заголовку це слово, очікуєш чогось банального, звичного опису природи. але в голобородька дощ інакший. у його сприйнятті це зелене волосся, яке плете хмара, а в дощ вплетене все — і сам ліричний герой, і хата, і дерева. і коли дощ скінчиться, все зміниться (хтось набігається, хтось напасеться). а хтось повернеться в дім, що теплий, немов гніздо. таке своєрідне бачення одразу характеризує автора як талановиту, незвичну людину. він бачить світ по-своєму і пише по-своєму, зовсім не так, як писали до нього. і річка теж вплетена в дощ, немов дівоча стрічка, і здається, ліричний герой бачить вищу єдність, гармонію світу. дуже свіжим, новим здається цей текст.

схоже враження справляє і текст «ми йдемо». у цьому вірші автор звертається до однієї з традиційних тем української літератури. мені чомусь навіть згадуються «каменярі» франка. той самий вічний рух, вічний неспокій. але «ми йдемо» у василя голобородька — дуже оригінальний вірш. у його ритм вплетено рух, відчутна динаміка слова, рух думки, рух героїв, рух слів і рядків загадково поєднуються між собою. поет створює не тільки свій власний ритм, а й власні слова. мені дуже сподобався образ «тихомрійні села». з точки зору граматики, такого прикметника нема, а от з точки зору життя — він є. бо як інакше назвати тихі, мальовничі села? дуже влучний епітет!

я переконаний, що поезія має бути неповторною, оригінальною, має відображати специфічне авторське бачення світу. саме такою є поезія василя голобородька. я шкодую, що не познайомився з його творчістю раніше, бо відтепер він один із моїх найулюбленіших поетів.

Популярно: Українська література