Есть ответ 👍

Твір на тему : мій улюблений герой-ахілл

209
402
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

bajramova30
4,7(63 оценок)

Мій улюблений герой давньогрецьких міфів — ахілл. він був сином богині феміди й царя пелея. феміда знала, що її синові судилася героїчна доля,безсмертна слава. він мав стати найбільшим героєм троянської війни, але полягти під стінами трої. всіма силами намагалася мати відвернути ту грізну долю. щоб зробити сина невразливим і таким чином дати йому безсмертя, феміда ще немовлям занурила ахілла у води підземної річки стікс, тримаючи дитя за п’ятку. через це тіло майбутнього героя стало твердим, мов криця. єдиним уразливим місцем на тілі ахілла залишилася п’ятка, яку вода стікса не обмила. вихованням ахілла займався батьків друг, кентавр хірон. він вигодував хлопця мозком ведмедів і печінкою левів. хірон навчив свого вихованця блискуче володіти зброєю, грати на кіфарі, співати. коли ахілл виріс і став прекрасним юнаком, по всій греції розлетілася звістка про те, що менелай збирає героїв у похід на трою. феміда знала, яка доля чекає на її сина, і тому сховала його на острові скірос у палаці царя лікомеда. сам юнак жив серед царських дочок, переодягнений у жіноче вбрання. але віщун калхас провістив, що тільки тоді ахейці здобудуть велику трою, якщо у по ході братиме участь ахілл. тому одіссей з діомедом вирушили на скірос у пошуках ахілла. вдавшись до хитрощів, одіссей зумів переконати ахілла взяти участь у поході на трою. на шляху до трої та під час її облоги ахілл здійснив чимало подвигів. він був безстрашним, відважним і сильним воїном, який не знав поразок. довгих дев’ять років тривала облога трої. багато горя зазнали троянці за цей час. багато злигоднів зазнали й греки за дев’ять років війни, багато й у них було ' вбитих. загинули найкращі друзі ахілла — патрокл і антілох. страшенним гнівом палав ахілл проти троянців. він вирішив жорстоко помститися їм за смерть друзів. як розлючений лев бився ахілл, убиваючи одного за одним героїв трої кинулися урозтіч троянці, ахілл несамовито переслідував їх аж до самої брами трої. він удерся б і в саме місто, коли б не з’явився бог аполлон. грізно крик нувши, він спинив ахілла. та ахілл був готовий напасти навіть на бога. розі ш ваний аполлон скерував стрілу паріса в єдине вразливе місце ахілла — п’яту, для героя це була смертельна рана. сімнадцять днів оплакували, а на вісімнадцятий день тіло героя було спале но на похоронному багатті. прах ахілла поклали в золоту урну, в якій уже ле жав прах патрокла і антілоха. друзів поховали в одному склепі і насипали над ними високу могилу. її далеко було видно з моря, вона свідчила про велику сла ву похованих героїв. понад три тисячоліття минуло від часів троянської війни. але мене й сьо годні вражають мужність, відвага, шляхетне ставлення до переможеного ворога, відданість своїм друзям давньогрецького героя ахілла.

жизнь онегина-жизнь бездельника который   проводит свое время в театрах, в ресторанах, на . этот уклад жизни был нормален и привычен для «золотой молодежи» и всего дворянского сословия. в своем кругу онегин совсем не был лишним, он занимал определенное место в жизни общества. несмотря на то, что скука одолевала его, он был равнодушен ко всему, его жизнь, по-видимому, так и бы и текла, если бы он не встретил татьяну ларину. онегину льстит влюбленность татьяны, но он морально не готов ответить на ее любовь. он не способен к серьезному всепоглощающему чувству, ведь любовь — это тяжкий труд души. отвергая любовь татьяны, онегин, сам того не зная, становится несчастен, так как потерял возможность возродиться к жизни. это его главная главная ошибка, за которую он позднее жестоко заплатит.

татьяна ларина борется сама с собой. с одной стороны, она по-прежнему любит онегина, а с другой стороны — понимает, что влюблена в убийцу ленского. татьяна осознает, что онегин не тот герой, которого она нарисовала себе в своем воображении и в своих мечтах, а человек, не способный на сострадание, несущий боль и слезы другим.

в самом же онегине внезапно чувства к татьяне, он видит скрытую силу в этой женщине. далее следует разлука героев.онегин уезжает путешествовать. вернувшись, он на встречает татьяну, но это уже совершенно другая женщина. она замужем за важным генералом, но дело даже не в этом. она изменилась и внешне и внутренне: стала «равнодушною княгиней, неприступною богиней». роли поменялись, .и теперь онегин страдает и ищет свиданий с ней. но время упущено, и вернуть прошлое невозможно. теперь уже онегин пишет страстное письмо, но ответа нет. при встрече татьяна холодно говорит : « я вас прошу меня оставить». «как будто громом поражен» стоит онегин, он отвергнут, не нужен. однако татьяна не скрывает того, что до сих пор любит онегина. но отношения между ними считает невозможными — она глубоко порядочна и относится с уважением к своему мужу.

роман «евгений онегин» — это в том числе романтическая несчастной любви. трагическая и поучительная.

Популярно: Литература