Kate110868
15.04.2020 17:06
История
Есть ответ 👍

25 . отзыв о фильме "романовы" 1 и 2 серия.

237
419
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

ksenia112005
4,7(68 оценок)

После просмотра начинаешь понимать , вот если бы тогда в школе показали этот фильм. я просто влюбился в этот сериал. единственное, что мешало его смотреть - это бесконечная реклама, только начинаешь погружаться в фильм, погружаешься в него целиком и полностью, как начинают показывать очередные прокладки, майонез или рекламу мегафон. но все равно положение о фильме положительное. актеры в фильме все незнакомые, это своего рода тоже плюс, так как отношение к актеру складывалось впервые не основываясь на предыдущих ролях. что еще примечательно на каждого царя уделялось время, о котором шло повествование : какие указы издавали, как правили, как повлияли на ход в и к чему это . ведь каждый повлиял на развитие государства, а так же была затронуть жизнь каждого из рода романовых. это глубокий фильм, который заставляет задуматься от чего мы ушли и к чему пришли теперь. советую посмотреть, я считаю будет интересно и познавательно и взрослым и школьникам.
mspak02
4,7(36 оценок)

Жан-Жак Руссо - мислитель і найбільш яскравий представник радикального крила французького тництва, твори якого в XVIII столітті обговорювала вся Європа.

Жан-Жак Руссо народився в Женеві в родині годинникаря. Систематичної освіти отримати не зміг: до від'їзду батька з Женеви в 1722 р виховувався тітками, з 1723 по 1724 рр. провів в протестантському пансіоні Ламберсье в містечку Боссе поблизу французького кордону, після повернення до Женеви деякий час готувався стати судовим канцеляристом, а з 1725 вчився ремеслу гравера. В юності працював лакеєм, гравером, гувернером, вчителем музики, писарем, секретарем, театральним письменником, композитором. У 1728 через тиранії господаря Руссо покинув Женеву і до 1741 р проживав в Швейцарії.

Потім поїхав до Парижа, де зблизився з тителями, серед яких були Дідро, Д 'Аламбер, Гольбах, Маріво, Фонтенеля, Фрідріх Грімм, Луїза д'Епіне і співпрацював в енциклопедії: був автором статей з питань музики. У 1743 - 1744 рр. був секретарем французького посольства у Венеції.

З 1750 р. його твори почали видаватися і поступово набирати популярність у населення за критику сталих в суспільстві положень. Через ідеї Руссо, викладених в політичному трактаті "Про громадський договір" і роман "Еміль, або Про виховання", Женева позбавила Руссо громадянства, а паризький парламент заборонив Еміль і засудив філософа до тюремного ув'язнення. Філософові довелося ховатися: він біг у Верден, потім в Мотье. У 1764 Руссо поїхав в Англію, де прожив три роки. У травні 1767 року Руссо повернувся у Францію, оскільки посварився з Юмом, що за його в Англію.

У Париж повернувся тільки в 1770 році. Останні роки жив відокремлено, переписував ноти, щоб добути кошти для існування, писав мемуари. Помер Руссо 2 липня 1778 в містечку Эрменонвиль біля Парижу - в маєтку маркіза Р.Л. Жирардена, де провів останні місяці життя.

Популярно: История