Есть ответ 👍

Мені потрібно написати діалог на любу тему, будь виручайте

104
190
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


- привіт, сашко! який же я радий тебе бачити!

- привіт, іване! нарешті зустрілися! як ся маєш? як справи? ви вже перебралися до нової квартири?

- все добре! так, перебралися. лише вчора! стільки клопоту з тим переїздом, увесь час був зайнятий. спочатку речі складав, потім з батьками викидали все непотрібне, потім викликали вантажівку, щоб поперевозити все. а потім у новій хаті розпаковували та розставляли речі по місцях наново.

- о, це нелегка справа. ти не виходив на вулицю майже тиждень!

- ось так вийшло. скучив за тобою!

- я теж. ходив на прогулянки з приятелями, та без тебе все не так цікаво.

- дякую, друже! ну, тепер будемо бачитися часто, як завжди. до того ж тепер ми майже сусіди, тож зможемо залишатися один в одного до пізнього вечора.

- це просто супер! ну, а як тобі нова оселя?

- мені подобається! вона значно просторіша, ніж попередня, в мене велика власна кімната, де можна дивитися фільми, слухати музику, і ніхто не заважатиме. до того ж, мені страшенно подобається вид з дев’ятого поверху – вся околиця як на долоні!

- о, як цікаво! радий за тебе!

- знаєш що? приходь сьогодні ввечері в гості, я тобі все покажу та розкажу.

- добре! в мене теж накопичилося безліч новин для тебе!


Можеш вибрати трошки з 1 а трошки з другого нема нічого дорожчого, ніж рідна земля. тільки тут є щастя. більше ти не побачиш лагідну усмішку матусі, ніде не почуєш татове міцне слово, ніде не почуєш сміхом своїх друзів ніде  . тільки на своїй рідній землі, на своїй батьківщині дух непокори i свободи живе в серцi тiльки тiєï людини, яка усвiдомила себе  сином рiдноï землi, рiдного краю. i це найсвятiше почування "живить надiю,  певну вiру в iдеали"- поема миколи вороного "євшан-зiлля".основа сюжету покладено легенду з лiтопису. сина половецького хана князь  володимир узяв у полон маленьким хлопчиком. зростала дитина у багатствi, маючи  усе. безтурботне життя на чужинi поступово стирало у пам'ятi рiдних людей,  степ, звичаï, i ханський син забув мову батькiв, почав "край чужий, чужi  звичаï як за рiднi уважати". 

Популярно: Українська мова