Есть ответ 👍

Напишите сочинение на тему: "напрасно ли творчество а.с. пушкина? "

239
310
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


будущий великий классик а.с. пушкин появился на свет 6 июня 1799 года. это как раз-таки то знаковое событие, которое в будущем отпечатается на всей . начиная писать сочинение по творчеству пушкина, необходимо отметить, что будущий поэт был выходцем из обедневших дворян, корни которых уходили к временам царствования иоанна грозного и петра i. а его прадедом был арап петра i абрам петрович .

сочинение по творчеству пушкина

пушкин родился в эпоху так называемой галломании, когда все аристократическое общество разговаривало на французском языке, и детям тоже старались нанимать французских гувернеров. александр пушкин воспитывался именно в этих манерах, и поэтому его образованием занимался француз. однако самыми главными его воспитателями стали бабушка м.а. и незаменимая няня арина родионовна. в период с 1805 по 1810 годы пушкин каждое лето проводил с ними в подмосковье в селе захарове.

детство

мальчик рос одаренным. он рано начал читать, увлекался философской и в 9 лет прочитал всю библиотеку своего отца. его дядя, известный поэт пушкин, приехав в петербург, заметил способности своего племянника и через а.и. тургенева устроил мальчика в царскосельский лицей. в 1811 году пушкин начинает там учиться, и за 6 лет обучения у него формируется уникальный поэтический стиль. уже 16-летним поэтом восхищался сам «старик» державин. пушкина включили в кружок «арзамас».

дальнейшая жизнь и творчество пушкина

окончив лицей, в 1817 году поэт отправляется на работу в коллегию иностранных дел. но служба мало его интересует, он занимается светской петербургской жизнью, состоит в -театральном обществе под названием «зеленая лампа». темы творчества пушкина в это время разнообразны, включают в себя много вольнолюбивой поэзии и острых эпиграмм. самым крупным его произведением стала поэма «руслан и людмила» (1820

vesnakrasna1
4,4(94 оценок)

Объяснение:

Що означає бути Людиною? На це запитання кожен відповість по-різному. Не тому, що існує безліч визначень, а у зв’язку з тим, що кожна людина живе своїм життям, і у всіх різні поняття про себе, про людину. Хтось вважає, що людина — це всього лише рядова ланка в нескінченному ланцюжку подій, а хтось думає, що людина — це найголовніше, навколо чого обертаються всі події і дати.

Людина — цар природи, вона може перетворити її, але все ж вона не може створити природу з нічого, а може лише використовувати її ресурси. Це одне із свідчень того, що людина не найважливіша істота з тих, які є на Землі. Жоден людський орган по складності не зрівняється зі смоктальним апаратом клопа. Людина не може бачити і чути гостріше ніж орел і летюча миша.

Єдина з живих істот на планеті, яка руйнує природу, є людина. Не лев і не тигр, бо вони всього лише слідують інстинктам, полюючи на інших, більш слабких тварин. Але людина не зупиняється на цьому, вона йде далі, руйнуючи природу все більше і більше. Отже, перше, з чого складається мистецтво бути людиною, це розуміння того, що у своїх руках ти тримаєш велику силу, здатну зруйнувати все живе, і цю силу треба направляти на благі і правильні справи. Для мене бути людиною — це відчувати і мислити. Бути людиною — це можливість управляти своїм часом. Лише людина може сказати: «День належить мені».

Зовні всі люди однакові: голова, руки, плечі, пальці. Але не зовнішній вигляд робить людину людиною. Вона стає людиною, набуваючи певні внутрішні риси, цінності. Особистість повинна мати мораль, моральність, високі духовні, душевні, особистісні якості, характер. Людина повинна контролювати емоції, бажання, бути терплячою, чесною, справедливою, милосердною, вірною і сміливою. Крім того, людина повинна постійно розвиватися. Бути людиною — це значить вести свідоме життя, мати право вибору і користуватися вибором, бути індивідуальністю.

Взагалі, людина в науковому сенсі — це тварина, ссавець, клас приматів. І людина іноді проявляє свої тваринні інстинкти. Вона буває зла, агресивна, може образити слабкого тощо. Але будучи частиною тваринного світу, дуже відрізняється від нього. Сучасна людина навчилася співчувати близьким, любити Батьківщину, коли відточила свій розум, навчилася розраховувати свої сили, планувати майбутнє.

Людиною можна називати того, хто вміє ставити себе на місце інших, співпереживати хворим і слабким, поважати своїх предків, хто здатний перебороти свої слабкості, працювати над собою, хто розуміє мистецтво і здатний до творчості. Я думаю, що розуміти, що таке Людина, засвоїти мистецтво бути Людиною — не так просто.

Що відрізняє людину від інших істот на землі? Людина, як унікальна істота на землі, має душу. Що означає володіти душею? Це означає вміти відчувати: сміятися й плакати, володіти емоціями, вміти любити, бути схильним до творчості і винахідництва. Чинити так, як тобі хочеться, по своїй совісті і почуттях, так, як забажає душа — це і є мистецтво бути людиною!

Популярно: Литература