Есть ответ 👍

Замість крапок поставте,де потрібно,пробущенулітеру або апостроф, ,волейболіі,,промі,івський,,він(нн)ич(,роз(зз)броєн(нн)я,,рі,дво/ден(нн)ий,,ість,,є,,,,,,у і,на і.

205
294
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Хворостняк,волейболістці,бринчати,промінчик,харківський,торфяний,вінниччина,роззброєння,доньчин,різьбяр,денний,боротьба,чесність,криниця,тримається,щасливий,мавпячий,розм*якшити,рутвяний,арф*яр,вишеньці,травинці

В усі часи у родині без хліба не можна було жити. Найголовніше на столі — хліб. Хліб та сіль на вишитому рушникові були ознакою гостинності українського народу. Раз на тиждень господиня випікала хліб у жіночий день — п'ятницю.

Хлібна діжка — це родинний оберіг. її не годилось використовувати з іншою метою, окрім свого прямого призначення.

Руками легко виплескували круглу хлібину, клали її на рушник, потім на ясеневу лопату клався капустяний листок, притрушувався борошном і лише тоді на нього переносили хлібину. Спритно шугали лопату в гаряче черево печі, потім піч затуляли заслінкою.

Про все це мені розповідала моя бабуся, яка мешкає в селі на Полтавщині.

Зараз жінки не випікають хліб, бо можна його купити у будь-якому магазині. Але уявити собі хоч один день без хліба неможливо. Він потрібний і на сніданок, і на обід, і на вечерю, і на святковому столі.

Популярно: Українська мова