Есть ответ 👍

Виписати цитати до характеристики максима та мирослави захар беркут

104
225
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


  мирослава «…попри все те мирослава ніколи не переставала бути женщиною і ніжною, доброю, з живим чуттям і скромним, стидливим лицем, а все те лучилось в ній у таку дивну, чаруючу гармонію, що хто раз бачив її, чув її мову,— той до віку не міг забути її лиця, її ходу, її голосу » «от дівчина! тій не жаль би бути мужем. і певно, ліпший з неї би був муж, ніж її батько! » «я не піду дальше. я не стану зрадницею свого краю! я покину батька, коли не зможу відвести його від його проклятого наміру».   максим

«мов здоровий дубчак між явориною, визначався між усім тухольським парубоцтвом» 

«…молодий гірняк»; «…перший удалець на всю тухольську верховину, син тухольського бесідника захара»;

«…його хороше, сонцем обпалене і здоровим рум’янцем осяяне, одверте, щире лице»

«…всюди він був, де його потрібно, всюди вмів зробити лад і порядок. чи то між своїми товаришами тухольцями, чи між боярами, чи між їх слугами… усюди був однаковий, спокійний, свобідний в рухах і словах, мов рівний серед рівних. товариші поводилися з ним так само, як він з ними, свобідно, несилувано, сміялись і жартували з ним. …боярська служба… поважала за його звичайність і розсудливість»

«хоч і в путах, я все буду вольний чоловік. у мене пута на руках, а в тебе на душі! »


Мабуть, немає людини, яка б не замислювалася над питаннями: чи так вона живе? чи гідна називатися людиною? що залишить після себе нащадкам? замислююся над цим і , що людина відрізняється від інших створінь природи духовністю, здатністю до розуміння і всепрощення. звісно, що кожна особистість — неповторна! але вважаю, що завдання кожного — робити світ навколо себе добрішим, більш гуманним, ближнім, довіряти, розвивати свої творчі здібності, поважати інших. ми всі прагнемо жити комфортно. а душевний комфорт можна мати тільки тоді, коли сам робиш добро й у відповідь отримуєш таке ж ставлення від інших. думаю, що зло й ненависть спустошують людину, а значить — частково знищують її.нещодавно на уроці літератури ми вивчали вірш в. симоненка «ти знаєш, що ти — людина? », де поет розкрив місію людини на землі: творити добро, жити за законами моралі, поважати й цінувати неповторність людської особистості.але що ж треба зробити мені, щоб бути дійсно людиною? вважаю, що повинен сумлінно навчатися, потім обрати спеціальність до душі, а ще — створити міцну родину. також хочу бути вірним другом, люблячим і вдячним сином, людиною, на яку завжди можна покластися. 

Популярно: Українська література