Есть ответ 👍

Складіть, будь ласка" діалог на одну з тем: "чи потрібне милосердя в сучасному світі? ", " україна єдина", "щоб ви змінили в сучасній системі навчання в україні". від 8 розгорнутих реплік з кожної сторони

202
362
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Типу репортер та хлопчик зі школи. репортер: -добрий день!   і сьогодні ми ведемо репортаж біля школи під номером 3.ну що ж ви самі бачите якою  є ситуація у нашій країні.тому, сьогодні ми дізнаємося у учнів цієї школи,якою була тема на  їхньому першому уроці у школі! ход і! репортер: -ну що ж ми зайшли до 315 кабінету.зараз у школі перерва,тому ми можемо спокійно питати учн ів.репортер: -запита ємо ось того хлопчика! хлопчик: -добрий день! репортер: -доргого дня! як тебе звуть? хлопчик: -мене звати дмитро.а вас? репортер: -я репортер,а звуть мене  віталій.розкажи будь ласка,у якому класі ти навча єшся? хлопчик: -я навчаюся у 7-а класі,у школі п ід номером три.репортер: -дуже добре! а можеш нам розповісти,якою була тема на першому уроц і цього навчального року? хлопчик: -у цьому році першою темою у всіх школах країни була тема під назвою "україна-єдина країна! " адже зараз в україні  дуже напружена ситуац ія..репортер: -дуже розпов іси,про що вам розказували? хлопчик: -звичайно! классний керівник,нам розповів,що зараз відбувається у нашій країні,чому "украіна-єдина країна" найперша тема у всіх школах країни,та багато  іншого! репортер: -дуже дякуємо тобі! шановні читачі газети "ранок",на сьогодні це все.дякує мо за вашу увагу.до  побачення дмитро! хлопчик: -до побачення віталій! при ємного дня!

Відповідь:

Твір «Мої враження від твору «Гуси-лебеді летять»»

Повість «Гуси-лебеді летять» надзвичайно мені сподобалась. Михайло Стельмах легко, цікаво, з гумором та водночас ностальгічним сумом розповідає про власне дитинство. Воно випало на важкі післяреволюційні роки, коли країна була спустошена війною, розрухою та голодом. Автор не став прикрашати тогочасну дійсність. Однак дитинство все одно залишилось найчарівнішим часом у житті.

«Прямо над нашою хатою пролітають лебеді,» - так починається перший розділ повісті. Цим же образом твір і завершується. Гуси-лебеді виступають символом швидкоплинних дитячих років, часів, що вже ніколи не повернуться.

Мені дуже сподобався головний герой – Михайлик. Він веселий, кмітливий та винахідливий, завжди знайде собі розвагу та товариство. Однак при цьому він завжди допомагає своїм рідним та друзям. Небайдуже йому й до чужої біди.

Пригоди Михайлика, його свіжий та незвичайний погляд на прості та буденні справи, добрий та влучний гумор, цікава народна мова та казки – все це не може залишити байдужим.

Значне місце у повісті займають ліричні відступи. Автор показує нам розміркування головного героя над власними вчинками, діями інших людей. Завдяки ним можемо відчути, як маленький Михайлик сприймає оточуючий світ, знайомимося з долями та минулим інших героїв.

Повість «Гуси-лебеді летять» - це прекрасна казка та разом із тим надзвичайно реалістичний твір про дитинство, дружбу та родину, життя та смерть, радість та смуток.

Пояснення:

Популярно: Українська мова