Есть ответ 👍

Прыщи и угри у подростков. как написать. от чего они появляются(не нужно про грязь,пыль и т д ) от гормонов,или от чего

119
229
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

demonsmurnov75
4,8(42 оценок)

Прыщи – это воспалительные элементы кожного покрова, которые появляются вследствие повышенной активности сальных желез. из-за этого происходят изменения не только в коже, но и в фолликуле. из-за прыщей может развиться инфекция. несмотря на то что иммунная система пытается бороться, гной остается под кожей в больших количествах. это опасно для здоровья. прыщам подвержены не только подростки, но и взрослые. как следствие – депрессивные состояния и возникновение различных болезней.  от чего на лице прыщи: переизбыток подкожного сала; наследственная предрасположенность; неправильное питание; стрессы; много мертвых клеток, находящихся под кожей; повреждения кожи; воспаления; плохой уход за кожей лица; менструальный цикл; нарушен липидный обмен; увеличен роговой слой кожи; болезни желудка и кишечника; нарушение иммунитета; воздействие вредных микроорганизмов; неправильное использование косметических средств; работа с токсическими веществами; климатическое воздействие; чрезмерная чистоплотность; медикаменты. 
irinapak1985
4,6(97 оценок)

Дощові черви (черв'яки, хробаки), земляні черв'яки, земляні хробаки (лат. Lumbricina) — загальна назва, що об'єднує ряд родин кільчастих черв'яків класу малощетинкових. З точки зору систематики ця група не є таксономічною одиницею, а виділена на підставі особливостей екології і деяких морфофізіологічних властивостей включених в неї родин. Всього відомо близько 1500 видів дощових червів, більшість яких мешкає в тропіках. Вагомий внесок у вивчення біології та значення дощових червів для лісових ґрунтів зробив український вчений

Объяснение:

Дощові черви живуть в ґрунті в якому рухаються по різному в залежності від його щільності. В м'якій землі хробак загостреним кінцем тіла розсовує часточки ґрунту і протискається між ними напруженням м'язів то звужуючи то розширюючи своє тіло. В щільному ґрунті черв'як проковтує землю і пропускає її крізь кишечник. Пропущений через шлунок ґрунт зліплюється в характерні грудочки, саме їх можна побачити біля виходів черв'якових нір на поверхню. Ходи червів йдуть в глибину не менше ніж на 60—80 см, а у великих видів — до 8 метрів.

На поверхні дощовий черв'як пересувається повзанням. При цьому він спочатку витягує передній кінець тіла і чіпляється щетинками, розташованими на черевній стороні, за нерівності ґрунту, а потім, скорочуючи м'язи, підтягує задній кінець тіла.

Через шкіряне дихання дощових червів мало на піщаних ґрунтах і вони не зустрічаються у болотах. У воді розчинено замало кисню для червів тому вони не живуть у просочених нею ґрунтах, гинуть вони і в сухій землі де шкіра підсихає і дихання припиняється. У теплу і вологу погоду дощові черв'яки тримаються ближче до поверхні. Під час тривалої посухи, а також в холодний період вони заповзають глибоко в землю.

Дощові черви ведуть нічний б життя, вдень виходять на поверхню лише після сильних дощів (звідки й назва), коли починають задихатися через нестачу кисню в насиченому водою ґрунті. Харчуються різними рослинними залишками, гноєм. Вони втягують, зазвичай вночі, у свої нірки листя, стеблини тощо.

Популярно: Биология