Есть ответ 👍

Твир на тему: шо потрібно україны щоб розвивалася мова.

284
430
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


я поважаю нашу рідну мову. для мене вона скарбниця крилатих висловів, нових для мене слів. з її я вчуся пізнавати навколишній світ. вчуся правильно розмовляти, що є мені в житті. і тому я ставлюся дуже шанобливо до своєї рідної мови.

я одна людина серед тисячі та мільйонів людей, і зробити, звичайно, можу не багато. про нашу рідну мову потрібно піклуватися щодня, щохвилини. на мою думку, найкраще що ми і особисто я можемо зробити для рідної мови, це розмовляти нею щодня. мова повинна жити, розвиватися, і якщо нею не розмовляти, то вона буде поступово гаснути, а потім може щезнути взагалі.

нам всім потрібно між собою спілкуватися грамотно, правильно складати речення. не слід вживати слів-паразитів, бо вони засмічують нашу мову. також ватро слідкувати за своєю мовою, потрібно обмежити вживання слів-жаргонів, сленгу, тому що мова стає примітивною, коли ми вживаємо такі слова.

«ріже вухо» і робить нашу мову не ладною велика кількість вживаних намислів іншомовного походження. якщо кожен з нас в своїй мові буде вживати іншомовні слова, то це буде не українська мова, а суржик. на жаль, сьогодні мало хто турбується про чистоту нашої мови. і вже часто чути, що в україні суржик це вже окрема мова.

для того,щоб писати рідною мовою без помилок, грамотно, потрібно багато читати. а ще читання корисно тим,що дізнаєшся нові слова, знаєш поетів, письменників.

свою рідну мову необхідно знати добре ? це саме найбільше що може зробити кожен із нас для неї. і нікому не треба її нав’язувати. треба завжди вміти показати іі у всій красі, і все її багатство.


Відповідь:

Пунктограма - це правила вживання того чи іншого розділового знаку згідно з загальноприйнятими правилами.

  Можна виділити основні види пунктограм:

⇒Розділові знаки в кінці речення.

⇒Тире між головними членами речень.

⇒Розділові знаки між однорідними членами.

⇒Розділові знаки при звертанні (вставних, вставлених конструкціях, відокремлених членах) тощо.

Пояснення:

Популярно: Українська мова