Есть ответ 👍

Ічне положення лівобережно-дніпровський край

196
248
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Serzhantiko
4,7(41 оценок)

загальний похил поверхні — з північного сходу на південний захід, а також з північного заходу на південний схід. більшим є похил поверхні в південно-західному напрямі (в бік дніпра). на крайньому північному заході абсолютні висоти цієї слабо розчленованої низовини досягають поблизу києва 90 м, вниз за течією поблизу кременчука — 60 м. у нижній течії долини лівих приток дніпра широкі, рівнинні (особливо в межах придеснянської рівнини); в північно-східному напрямі вони поступово звужуються, їх межиріччя набувають ознак платоподібного підвищення (полтавська рівнина), абсолютні висоти якого досягають на північному заході 170-180 м, на південному сході — 180-200 м. полтавська рівнина фактично є підвищеною північно-східною частиною придніпровської низовини. для рельєфу полтавської рівнини характерне чергування плоских вододілів з широкими (до 10-12 км) долинами лівих приток дніпра — ворскли, псла та інших. глибина врізу річкових долин досягає 60-80 м. на схилах розвинута яружно- мережа.

Ardak123
4,8(57 оценок)

1) защищиет землю от перегревания - все сгорело бы под действием солнечных лучей без атмосферы

2) защищает от переохлаждения, не дает уйти теплу в космос - когда солнечные лучи бы не достигали - был бы космический холод.

3) содержит кислород - вайнейший элемент для жизни живых организмов

4) изменение рельефа идет под воздействием атмосферы - она разрушает горные породы (те горы так и оставались бы горами), равнин бы не было вообще

5) влага из океанов и морей испарилась бы космос - на земле бы влаги не осталось, не было бы осадков (дождей, снега и тд).

6) защищает землю от падения на нее метеоритов (они сгорают в атмосфере)

Популярно: География