Есть ответ 👍

План описания реки енисея. 1 в какой части материка течёт? 2 где берёт начало? куда впадает? 3 в каком направлении течёт?

213
230
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1.енисей протекает в центральной части россии,в восточной сибири. 2.образуется при слиянии малого енисея и большого енисея,впадает в карское море и через него в северный ледовитый океан. 3.течёт с запада на восток. 4.так как исток-это высогорное озеро,то сначала течение бурное,а потом спокойное,так как протекает по плоскогорью,и преимущественно ровной поверхности. 5.источник питания снеговой,по-моему. 6.река енисей-полноводая крупная река,несколько месяцев в году она находится подо льдом,а летом начинается половодье. 7. важное значение для страны,так как самая богатая гидроресурсами река.по ней сплавляют лес,она является источником электроэнергии: так как на ней построены крупнейшие гидроэлектростанции: саяно-шушенская гэс,красноярская,курейская,усть-хантайская. также в ней водятся водится много пригодной для питания рыбы,и ведётся вылов этой рыбы.по берегам енисея возникли города-порты такие как: норильск,игарка.

pomoch21213
4,8(14 оценок)

Гриби поділяються на 4 групи: їстівні, умовно-їстівні, неїстівні, отруйні.  1 . до першої групи належать їстівні гриби. сюди відносять види , які при вживанні в їжу не вимагають попередньої обробки ( відварювання або вимочування ) , їх необхідно тільки очистити і обшпарити окропом. залежно від смакових якостей і харчової цінності їстівні гриби , в свою чергу , підрозділяють на 4 категорії.до 1 категорії їстівних грибів відносяться: білий гриб , рижик , груздь справжній. до ii - печериці , підосичники , підберезники , маслюки , вовнянки . до iii - лисички , сморчки , моховики , опеньки осінні , валуї . до iv - глива , опеньок луговий і літній, навозники , говорушки , рядовки , трутовики . 2 . другу групу прийнято асоціювати з умовно - їстівними грибами. ці гриби зазвичай містять гіркоти , отруйні речовини , які розчиняються у воді при кип'ятінні або при тривалому зберіганні висушених грибів знешкоджуються . до цієї групи відносяться майже всі види молочних судин , сморчки , а також грузді , які потрібно довго вимочувати в підсоленій воді і відварювати для видалення гіркоти . воду після ошпарювання грибів потрібно зливати. 3 . третя група включає в себе неїстівні гриби. вони не містять отруйних речовин , але в їжу не вживаються за неприємного смаку або запаху, які не зникають навіть при кулінарній обробці , наприклад , як у жовчного гриба , або є занадто жорсткими . 4 .   четверта сама остання група це отруйні гриби. у плодових тілах таких грибів містяться токсини - отруйні речовини, що викликають отруєння.

Популярно: География