Есть ответ 👍

Эссе что я узнала прочитав кладовая солнца

131
218
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


прочитав "кладовую солнца" пришвина, понимаешь, что жизнь это, прежде всего борьба. борьба за существование. не зря рассказ так называется. ведь эта кладовая состоит не только от растений, тянущихся к солнцу, в надежде укрепиться, а значит, жить. это животные, то греющиеся на теплом месте, то убегающих с осветленных мест, чтобы не быть съеденными. косой бежит от лисицы, та почти догоняет, но заслышав голос собаки, понимает, что сама может стать добычей и вприпрыжку поворачивают подальше вглубь. осторожные лоси вообще оттуда не выходят, поскольку боятся даже случано сломанной бегущим серяком ветки. даже сухая речка, полукругом огибая блудово болото, тоже борется за свое существование: местами она уже обмелела, вырываясь случайно на открытые в лесу поляны под палящими лучами солнца. но ближе к болоту в ней все громче вырывается веселые возгласы жизни: в тени у болота она полноводней, ей тут не страшно и она даже радостней бурлит.

 

если лучшее решение, отметь,

satana2020
4,4(13 оценок)

ответ:

прослухавши як аудіокнигу (українською) цей роман, сам мимоволі частково здійснив пророцтво його автора - рея бредбері. в книзі про суспільство, яке не читає книг, яке живе лише роботою та у всьому шукає задоволення. пожежники тим і займаються, що виїжджають на виклик аби спалити помешкання з книгами, інколи разом із його власниками. все у такому тоталітарному суспільстві організовано так, аби ти в усьому постійно шукав веселощів і нічим не переймався. якщо комусь і потрібно для чогось знати про що там була якась книга, то може взяти збірник коротких змістів і там знайти "вижимку" про що твір. не знаю, можливо раніше таке було, але мені дедалі частіше трапляютсья люди, які читали книгу з-за того, що просто так треба для чогось. наприклад, книгу масово обговорюють і аби не відставати. коли запитуєш враження і оцінку, то у відповідь чуєш щось на зразок: ", там про чувака, який жив в парижі, а потім війна розпочалася і він ледь втік звідтам? ".

бредбері написав і опублікував твір у далекому 1953 році. спочатку у світ вийшов варіант під назвою "the fireman" (1951). дуже дивно, але тенденції до розважальної функції тб, тенденції до масовості і спопсованості там вже є. більше того, мова навіть про інтерактивне тб. як він міг так далеко заглянути в ті часи?

сюжет сподобався. оригінально. дивно, що у нас цей роман не є широко популярним. хоча більшу частину прослуховування твору (книжки я ще читаю, не спалюю, як у книзі: -) )) переслідували не дуже веселі думки. і все ж фінал швидше дає таки надію. хоча і не є типовим американським хеппі-ендом.

Популярно: Литература