Есть ответ 👍

1. укажи,звідки леонід кисельов узяв епіграф до вірша "земля така гаряча" 2. напиши твір-роздум на тему "що спільного в поемі "біла лелека: птах,що має чорний знак на білому" та в вірші "замля така гаряча"

125
218
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Справжній поет - суцільний оголений нерв. таким тонким відчуттям слова, всеосяжним почуттям болю був наділений і поет л. кисельов. його вразили слова пісні, які він поставив епіграфом до свого вірша «земля така »: а я тому журавлю києм ноги переб'ю, переб'ю. відштовхуючись від цих слів, автор розвиває тему невимовного болю, яка тривожить його душу ліричного героя - маленького хлопчика, який шкодує птицю: пригорну його до себе й руками закрию: ой дядечку, не треба, не бийте журавля! леонід кисельов не зводить побачене до епізоду життя, а узагальнює до світового рівня, вводячи метафору: не винести того болю, не виплакати жалю. що станеться з тобою, мій світ, мій журавель! метафора «журавель - весь світ» підкріплюється наступною: «намисто з багряних плям», що асоціюється з кінцем світу: «в останню мить побачиш намисто з багряних плям, і буде така гаряча, чорна така земля». «руда земля», про яку автор говорить на початку вірша, змінюється на «чорну землю», яка може бути винищена до залишку людьми. і не стільки екологічного діапазону звучання поет досягає, скільки світового застереження війни, знищення всього живого символом руйнування - броненосцем: броненосці рекочут, ріжуть чумацький шлях, і плаче хлопчик: не бийте журавля!

Внашій країні наразі є багато депутатів, верховна рада, врешті врешт президент. вони упорядковують, вивчають, створюють нові закони. на законах стоїть наша держава. без законів на вулицях країни панував б хаос. але хто ж створить закони як не люди.  жителі україни теж грають важливу роль у цьому. деякі протестують проти законів, деякі - за. деякі - навіть їх створювати. жителі країни повинні дотримуватися цих законів, або ж попадуть за грати. тобто - створювати закони це одне діло. а ось дотримуватися їх чи ні - це інше діло. це  вибір людства.  дотримування законів робить нас гідними.бо, навіть якщо придивитися у політиці все так само, як і у простому житті. ходять такі самі чутки про країни, хто добре "вчиться", "одяається". у цьому сенсі ідеться про гідність, красу, упорядкованість країни.  ми всі - однакові по правам. але хтось видатніший - хтось бідніший. але ті, хто працюють в державі політиками, ті відпові за нас. як - вчителі і діти. аби гарно навчитися, треба слухатися вчителів. але не завжди. вони теж помиляються, як би там не було.  коли захочете порушити правила або закони - вспам*ятайте про країну! бо ви опозорите не тільки себе, а ще й мільйони людей, з "вчителями". кожен твій крок може змінити твоє життя. так що - будь обережним!

Популярно: Українська література