Есть ответ 👍

Підкреслити граматичні основи 1. на шлях я вийшла ранньою весною і тихий спів несмілий заспівала. 2. і серця жар, і пломенистий зір я пронесу у всяку хуртовину всім недругам моїм наперекір. 3. заметена снігами хата ледь блимала невеликими вікнами з-під сивих брів. 4. майже чутно впали листки темно-червоної рожі на білу плиту мармурову. 5. із-під крил журавлиних мені під вікно листопад стелиться.

210
440
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1. я-підмет; вийшла,заспівала-присудок; 2. я-підмет; пронесу-присудок; 3.хата-підмет; блимала-присудок; 4.листки-підмет; впали-присудок; 5.листопад-підмет; стелиться-присудок.

Мама — найкраща у світі. у неї добрий погляд карих очей, у яких інколи з'являються іскорки, коли вона чимось невдоволена чи гнівається. але її гнів (я впевнений у тому) — несправжній, він не йде з глибини душі, а десь зовні знаходиться. невеличкі вуста випромінюють лагідну посмішку, але я вже знаю: коли вуста стиснуті — мама прийняла якесь рішення, і ніхто не переконає її змінити його. весь вираз трохи аскетичного обличчя випромінює невсипну турботу. інколи вона мені нагадує пташку, яка ладна будь-якої миті спурхнути на порятунок своїх діток чи ще когось. а скільки відтінків має її голос! від дзвінкого, як джерельце, до вуркотливого, як у голубки; таким голосом вона розповідала в дитинстві нам казки, а зараз, присівши на краєчок ліжка, вислухає про всі негаразди, заспокоїть, дасть пораду і запевнить, що все буде добре. я дуже співчуваю тим, у кого немає мами. а всім іншим хочу побажати, аби вони пам'ятали про те, що наші батьки житимуть довше, якщо ми будемо дорожити кожною їхньою хвилиною, дбатимемо про їхній спокій і добрий настрій.

Популярно: Українська мова