Есть ответ 👍

Побудуй діалог із 6 реплик про дивовижні місця україни , які вам доводилося відвідати

234
443
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Марина, привіт! ти їздила до софіївського парку? -ні ніколи. - там так дивовижно. "софіївка"- одне з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва. -а в києво-печерській лаврі була? -так. у лаврі дуже багато різноманітних книг. -україна має стільки дивовижних місць!

Відповідь:

I відміна

До першої відміни належать іменники жіночого, чоловічого і спільного роду, що в називному відмінку однини мають закінчення -а (-я). Наприклад: жінка, хмара, Полтава, Ілля, базіка, вага, сирота, убивця.

ІІ відміна

До другої відміни належать іменники чоловічого й середнього роду: чоловічого роду з нульовим закінченням у називному відмінку однини, із закінченням -о; середнього роду із закінченням -о, -е, -я. Наприклад: лист, бік, дядько, велетень, Дніпро, прізвище, життя, дівчисько, олово.

ІІІ відміна

До третьої відміни належать іменники жіночого роду з нульовим закінченням у називному відмінку однини та іменник мати. Наприклад: мати, кров, сіль, ніжність, тінь, любов, сутінь, подорож.

ІV відміна

До четвертої відміни належать іменники середнього роду із закінченням -а (-я), що при відмінюванні в непрямих відмінках (крім знахідного й орудного) набувають суфіксів -ен-, -ат-, -ят-. Наприклад: кошеня, коліща, теля, плем’я.

Пояснення:

Популярно: Українська мова