Есть ответ 👍

Власна історія з головним героєм повісті іваном силою

291
413
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


а ось ця історія сталася з ним у відні. їхав він своєю машиною, але правил не звик дотримуватися. нерідко жартував, мовляв, в ії вони одні, у америці зовсім інші, і в австрії, мабуть, теж місцеві нюанси мають. отож, порушення помітили поліцейські, які, зупинивши машину, стали вимагати, аби кротон сплатив штраф. грошей він заробити ще не встиг, тож , мовляв, завтра виступатиме на сцені, а післязавтра розрахується. але стражі порядку були невблаганними та принциповими. не церемонячись, пов'язали фірцака та й повезли у в'язницю. і хоча гість-закарпатець переконував, що він – артист, що він – кротон, але такі аргументи на «тамтешніх» поліцейських не вплинули – івана силу таки «» 

коли зостався сам у чотирьох стінах, за відсутності наглядача виламав грати. та ще й покрутив їх у баранячий ріг. пройшовся гордовито коридором, з'явившись, урешті, в кімнаті чергового по в'язниці. той із подиву ледь зі стільця не впав. вичитавши підлеглого за ненадійно зачинені дверні засуви, відвів затриманого до начальника поліції. і тільки тоді, за перекладача, з'ясувалося, хто такий цей клопітний і ядерний чолов'яга. кротона одразу ж випустили, вибачилися за непорозуміння. а наступного дня сам начальник поліції з дружиною прийшов на виступи фірцака, і так щиросердно, як той, ніхто йому не аплодував. навіть букет красивих квітів подарував учорашньому своєму «підопічному»


На мою думку, людині варто дослухатися до думки лише частково. остаточні ж висновки кожен повинен робити сам, аналізуючи своє життя та прислухаючись до свого розуму й серця. з одного боку, порада , рідних, друзів чи вчителів, може людині розібратися в собі, адже інколи дуже важко самостійно проаналізувати власні дії та вчинки. дослухаючись до думок інших, ми можемо краще дізнатися про свої переваги та недоліки. прикладом до цього аргументу є історія з мого життя. я довго не міг вибрати, ким мені стати в майбутньому. вибір професії впливає на все подальше життя, тому слід було добре подумати перед тим, як ухвалити рішення. я попросив поради в батьків, друзів та вчителів. ми разом проаналізували мої слабкі та сильні сторони, обміркували можливі варіанти. зрештою, думка мені ухвалити рішення стати перекладачем. з іншого боку, навіть найближчі друзі та рідні інколи просто не розуміють нас, тому не можуть дати об’єктивну оцінку нашому життю та щось порадити. саме тому людина час від часу мусить залишатися на самоті, щоб проаналізувати свої вчинки, розібратися в думках, постаратися збагнути, ким вона є насправді. яскравим прикладом до цього аргументу може слугувати новела михайла коцюбинського «intermezzo». головний герой цього твору втомлюється від життя, тому вирішує декілька днів побути наодинці. самотність у цьому випадку відновити душевний спокій, знайти сили, щоб рухатися далі. струни душі головного героя знову «натягнуті», і він повертається до життя. таким чином, можна зробити висновок, що думка важлива й іноді є зробити вибір, але не треба забувати інколи побути наодинці з самим собою, адже ми краще знаємо, що саме нам потрібно

Популярно: Українська література