Есть ответ 👍

Написать письмовий твір оповідання за поданим сюжетом на тему літній відпочинок

163
395
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Літо – це час, який навмисне придуманий для відпочинку. я так вважаю. влітку можна відпочивати на природі: на морі, на березі річки, озера, в лісі, в парку або на галявині. а можна відпочивати просто у своєму дворі, на дачі,у затишному куточку. влітку добре: навколо зелено, квіти. вечори теплі, світлі, темніє пізно. цього літа я відпочивав на природі. ми з батьками виїжджали на берег дніпра та жили там у будиночку на базі відпочинку. поруч ріс сосновий бір з високими, золотистими соснами. там добре було гуляти в сонячні дні. тато з іншими ловив у ріці рибу на різні вудки. він вставав дуже рано, ще тільки займалася зоря на небі. він будив мене, я сам його просив це робити, тому що хотів з ним на риболовлю. вранці вода у дніпрі була тиха. вона блищала, як дзеркало. ми ловили рибу, але небагато, бо це була більше спортивна риболовля, ніж добування риби. удень я відсипався після риболовлі, а потім виходив гуляти. увечері я ще татові та мамі смажити шашлики на вогнищі. ще ми часто брали човен на базі та каталися по озеру. я навчився гребти дерев'яними веслами! у мене виходить не гірше, ніж у мами. ми брали в човен своїх знайомих, тітку, яка відпочивала в сусідньому будиночку, її доньку лізу. той час літніх канікул, що я не проводив на природі, я провів у місті, у себе вдома. я грав у комп'ютерні ігри, читав книжки та журнали, їздив на пляж, спілкувався з друзями. мені сподобався мій літній відпочинок. якщо, бажаєшь можешь скоротити

Відповіді до завдання 1.

Душа (душі, душі, душу, душею, на/у душі, душе).

Серце (серця, серцю, серце, серцем, на/у серці, серце).

Дощ (дощу, дощеві/дощу, дощ, дощем, на/у дощі, дощу).

Сіль (солі/соли, солі, сіль, сіллю, на/у солі, соле).

Учень (учня, учневі/учню, учня, учнем, на учні/учневі, учню).

Ім’я (імені, імені, ім'я, іменем/ім'ям, на/у імені, ім'я.

Сім’я (сім'ї, сім'ї, сім'ю, сім'єю, на/у сім'ї, сім'є).

Відповіді до завдання 2.

Дорогий читачу, дитино.

Іменники: читачу (ч.р., одн., Кл.в.), доріг (мн., Р.в., жін.р (у початковій формі)), струмків (чол.р., мн., Р.в.), річок (жін.р., мн., Р.в.), озер (сер.р., мн., Р.в.), у парках (чол. рід., мн., М.в.,), хащі (мн., Н.в.), верболозів (мн., Р.в), дерева (с.р., мн., Н.в.), гілками (жін.рід., мн., Ор.в.), висоти (жін.р., одн., Р.в.), верба (жін.р., одн., Н.в.), лоза (жін.р., одн., Н.в.), матеріал (чол.р., одн., Н.в.), в плетінні (сер.р., одн., М.в.), виготовлення (сер.р., одн., Н.в.), виробів (чол.р., мн., Р.в.), плетіння (сер.р., одн., Н.в), лози (жін.р., мн., Н.в.),  видів (чол.р., мн., Р.в.), мистецтва (сер.рід., одн., Р.в.), імен (сер.рід., мн., Р.в.), майстрів (чол.р., мн., Р.в.), амплуа (сер.р., невідм.), майстерність (жін.р., одн., Н.в.), батька (чол.р., одн., Н.в.), сина (чол.р., одн., Р.в.), діда (чол.р., одн., Р.в.), внука (чол.р., одн., Р.в.), у народі (чол.р., одн., М.в.), рук (жін.р., мн., Р.в.), у руки (жін.р., мн., Зн.в.), дитино (жін.р., одн., Кл.в), руки (жін.р., мн., Н.в.), спини (жін.р., одн., Р.в).

Відповіді до завдання 3.

Зоре моя вечірняя, зійди над горою. Ой зозуле - зозуленько, нащо ти кувала? (Т. Шевченко.) Спи, моя дитино золота, спи, моя тривого кароока. (М. Вінграновський.)  Встань, моя дитино, бо через Україну, через нашу хату вже качки летять. (М. Ткач.) Співай, ненько, тихесенько, як давно співала. (Уляна Кравченко.)

Объяснение:

Популярно: Українська мова