RomeTo
14.01.2020 22:57
География
Есть ответ 👍

Доводы в пользу выделения южного океана и против такого выделения

182
421
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

elyukros
4,6(37 оценок)

За; - в южной части тихого, атлантического   и индийского океанов нет определенных границ между ними - воды этих трех океанов в области антарктики практически одинаковы  (температурный режим, соленость, наличие айсбергов)- воды этих окепнов   объединяет циркумполярное антарктическое течениепротив: -размытые границы южного океана- не все страны   одинаково рассматривают даже приблизительные границы южного океана
consenttime
4,7(68 оценок)

риродно-ресурсний потенціал є багатокомпонентним. Виділяють такі його складові: мінеральні, земельні, водні, лісові, біологічні, рекреаційні, кліматичні та космічні ресурси. За ознакою вичерпності природних ресурсів, яку нерідко називають екологічною класифікацією, вони поділяються на групи: невичерпні, до яких належать сонячна радіація, енергія води, вітру тощо; вичерпні відновлювані: ґрунтовий покрив, водні ресурси, лікувальні грязі, рослинне паливо тощо; вичерпні невідновлювані: мінеральна сировина, природні будівельні матеріали.

Природні умови - це тіла й сили природи, які мають істотне значення для життя і діяльності суспільства, але не беруть безпосередньої участі у виробничій і невиробничій діяльності людей. Такий поділ є до певної міри умовним, оскільки окремі компоненти можуть виступати і як ресурси, і як умови. До основних характеристик природно-ресурсного потенціалу відносять: географічне положення, кліматичні умови, особливості рельєфу та розміщення ресурсного потенціалу.

В основі економічної класифікації природних ресурсів лежить їх поділ на ресурси виробничого й невиробничого, промислового й сільськогосподарського, галузевого й міжгалузевого, одно-цільового та багатоцільового призначення.

Популярно: География