Есть ответ 👍

Внаслидок схрещювання високорослого помидора з карликовим вси рослини f1 мали високе стебло. але вf2 серед 35800 одержаних кущив 8950 були карликовими.скильки гомозиготних рослин э серед гибридив f2?

180
452
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

MishaDunaev
4,7(46 оценок)

Аа- високе стебло аа- карликовые стебли  р аа*аа потомство аа(высоке стебло) р2 аа*аа потомство (аа,аа,аа,аа) генотип 1: 2: 1 фенотип 3: 1 якщо 35800-100% 8950-х% х=25% гомозиготних буде 25% з высокими стеблами. і 25% з карликовими стеблами

Умови існування живих організмів – це наявність води, світла, повітря, продуктів харчування. усе живе на планеті завжди пристосовується до різних умов існування. у нашій місцевості умови змінюються зі зміною пір року. активний розвиток рослин починається навесні й триває протягом усього літа. саме в цей час рослини отримують достатню кількість тепла, світла й води. восени їх розвиток поступово припиняється. у дерев опадає листя. однорічні рослини гинуть. у ґрунті залишається тільки їхнє насіння, яке проросте наступної весни. у багаторічних трав відмирає наземна частина рослин і зберігаються тільки підземні органи – кореневища або цибулини. восени зменшується, а взимку і зовсім припиняється надходження води та поживних речовин із ґрунту. дерева покриті листям лише влітку. їх стовбури й гілки захищені від випаровування води взимку досить товстою корою, а бруньки в більшої частини дерев – щільною смолистою лускою. вічнозеленими залишаються тільки хвойні дерева.            у рослин сформувалися різні пристосування до умов існування. наприклад, рослини, які живуть у посушливих місцевостях, під час дощів запасають воду в листі та стеблах (кактуси, алое). в одних рослин листя перетворилося на колючки, листя інших має грубий восковий покрив, що дозволяє їм ощадливо витрачати воду. деякі рослини (саксаул, верблюжа колючка) дістають воду з великої глибини завдяки дуже довгому корінню. території поблизу екватора – це найтепліші райони нашої планети, де завжди тепло і часто дощі. тому рослини тут ростуть швидко й густо. у багатьох тварин восени накопичується шар жиру, а хутро стає густішим, наприклад, у лисиці, вовка, зайця, лося. деякі тварини у сплячку, і тоді всі процеси життєдіяльності в них уповільнюється. наприклад, ведмідь, їжаки, ящірки, змії, байбак. тварини, які живуть у ґрунті, пристосовані до життя в умовах недостатньої кількості світла. так, кріт має своєрідну будову передніх лап, кисті його сильно розвинені й перетворені в лопати, якими він розгрібає землю. коротке, але густе бархатисте хутро крота захищає його шкіру від контакту з землею. очі в крота дуже малі й недорозвинені, але вада зору компенсується добрим нюхом. вушних раковин немає: вони заважали б кротові просуватися у вузьких підземних ходах. найхолоднішими місцями планети є північний і південний полюси. небагато тварин змогли пристосуватися до постійного холоду й оселитися там. так, південний полюс – це батьківщина пінгвінів, яких захищає від низьких температур щільне пір’я з пухом і жир. білі ведмеді, кити й тюлені – теж мешканці полюсів. риби – мешканці водного середовища – добре пристосовані до життя у воді. так, для дихання розчиненим у воді киснем вони мають спеціальні органи дихання – зябра. для переміщення у воді на тілі риб існують такі органи руху, як плавці, а тіло зазвичай обтічної форми. певні птахи здійснюють перельоти на великі відстані в інші, тепліші, краї.

Популярно: Биология