Есть ответ 👍

Твир опыс про любу квитку пидснижнык

136
147
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Твір «опис квітки ромашки»

ця проста та нехитра квіточка росте усюди: у садочках та палісадниках, у парках та на городі. навіть інколи зненацька з’явиться посеред шумної міської вулиці, нагадавши перехожим про красу природи. а справжній дім та родина ромашки – у великому різнотрав’ї українського поля.

маленька ромашка не впадає в око великими розмірами, не має пишних «вогняних» пелюсток. її не одразу помітиш серед пишних лілей, троянд, жоржин та орхідей. але проста, скромна краса ромашки все одно незрівнянна. недарма в літературі ця квітка є символом доброти, юності та скромності.

кругла серединка квіточки радує око яскраво-жовтим кольором. а прямі пелюстки, які оточують її по колу, біленькі та ніжні-ніжні. ромашка, неначе маленьке сонечко, вбране у білі шати, усміхається до всіх навкруги.

а яка ромашка пахуча! вийдеш влітку в український степ та обов’язково знайдеш місце, густо заросле ромашками. тут метушаться мурахи, співають цвіркуни. зануришся в букет та отримаєш неймовірну насолоду від його медвяного запаху. ромашка пахне неначе самим життям та самою родючою землею батьківщини.

є багато різних видів цієї квітки: ромашка лікарська, садова, польова, пахуча та інші. іноді – це маленька самотня квіточка на тонкій стеблині, іноді – ціле поле!

скромна ромашка є щедрою. вона лікує людей від багатьох хвороб, дарує солодкий нектар, годує мурашок та комашок- «сонечок». а також наповнює навколишній світ радістю життя!


з давніх-давен український народ шанував свята. але з особливою надією і любов’ю чекали люди великодні свята. саме з них починається справжня весна, буйноквіт природи. саме на це свято всі бабусі і мами печуть паски і роблять крашанки. змалечку нетерпляче чекаю щороку різдва і великодня, як найголовніших, найвеселіших свят. мені подобається спостерігати, як народжується свято, як випікають паски. запашні, духмяні, вони так і зачаровують своєю красою. починають пекти їх у чистий четвер. у хаті повинно бути прибрано, вимито, рушники випрані, накрохмалені, стіни побілені. як тільки мама виставляє на стіл борошно, масло, яйця, родзинки, ваніль, до хати заходить святковий настрій. добра, гарна паска - гордість господині. є прикмета: славна паска - на добрий рік. ото вже чаклує мама над тістом! як добре вимісить, то’.пильнує, щоб не «втекло» з діжі. а поки паска підходить, під випічку готують круглі бляхи, змащують олією і виставляють на стільці, щоб були під рукою. у печі тим часом вогонь. досвідчені господині, котрі живуть у селі, знають, що найкраще пекти паску на вишневих дровах, тому й готують їх завжди заздалегідь.

Популярно: Українська мова